Justice powraca w wielkim stylu. Francuzi zapowiadają nowy album współpracą z Tame Impalą

Francuskie ikony electro wracają z nowym albumem o nazwie “Hyperdrama”. Już teraz możemy posłuchać pierwszych dwóch utworów.

sunrise

Na scenie elektronicznej nie brakuje legendarnych formacji, na których powrót warto czekać latami. Jednym z nich jest Justice. Gaspard Augé i Xavier de Rosnay szerszej publice dali się poznać takimi propozycjami jak “We Are Your Friends” bądź “D.A.N.C.E”. Fani wspólnej działalności Francuzów musieli długo czekać na zapowiedź kolejnego materiału. 2024 rok rozpoczyna się od oficjalnej zapowiedzi kolejnego studyjnego krążka reprezentantów electro house’u. Aż 8 lat musieliśmy czekać na następcę “Woman” – ale doczekaliśmy się. Znamy już nazwę oraz datę wydania nowego krążka. Ogłoszeniu towarzyszyło opublikowanie dwóch nowych utworów duetu. Wśród nich znalazła się współpraca z Tame Impalą.

Hyperpremiera

“Cross”, “Audio, Video, Disco.”, “Woman” – te trzy albumy wywarły wrażenie na wielu. Średnio co cztery lata fani Justice mogli liczyć na kolejny materiał. Tym razem przerwa trwała dwa lata dłużej. “Hyperdrama“, bo tak nazywa się czwarty krążek formacji, została niedawno oficjalnie zapowiedziana. Pierwsze pogłoski o nadchodzącym nowym materiale od Francuzów miały miejsce już pod koniec 2023 roku. Jednak nie poprzestano tylko na plotkach. Powrót potwierdził sam Madeon, grając w swoim secie jedną z dotychczas niepublikowanej produkcji swoich kolegów po fachu.

kalendarz

Od 1 stycznia na mediach społecznościowych Gasparda i Xaviera pojawiały się zajawki dotyczące nadchodzącej muzyki. Wśród nich pojawił się głos Kevina Parkera. Twórca projektu Tame Impala ostatnio odpowiadał za utwór do soundtracku filmu Barbie czy najnowszy singiel Dui Lipy. Teraz artysta okazał się współtwórcą utworu “One Night/All Night”, którego możecie posłuchać poniżej.

kalendarz

Jednak nie zabrakło też niespodzianki. Zamiast jednego singla doczekaliśmy się dwóch nowości. Kolejną premierą jest mocniejsze klimatem “Generator”.

Premiera już niedługo

Jeśli po przesłuchaniu nowego materiału od francuskiego duetu jesteście głodni kolejnej muzyki, to nie musicie długo czekać na premierę “Hyperdramy”. Już za trzy miesiące, a dokładniej 26 kwietnia dostaniemy cały materiał. Na okładce znowu znajdziemy charakterystyczny, trójwymiarowy krzyż, w którego wnętrzu znajduje się szkielet wraz z mózgiem.

sunrise

Dla wielbicieli słuchania muzyki z fizycznych krążków, jak i kolekcjonerów ruszyła przedsprzedaż albumu. Prócz standardowych wydań CD oraz z czarnym krążkiem, w sklepie artystów znajdziecie limitowane, przezroczyste wersje winyli czy też “duże płyty” z wizerunkami artystów. Na stronie nie zabrakło też merchu w postaci ubrań. T-shirty, jak i bluzy zamówicie osobno, jak i wraz ze specjalną edycją winyli. Pełen asortyment oraz jego ceny możecie poznać na oficjalnej stronie Justice.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?