Kaskade wyda wkrótce kolejną EPkę. Wydawnictwa nie będzie promować trasa koncertowa!

Amerykański producent jeszcze tej wiosny wyda sporo nowej muzyki – szykuje się bowiem trzecia EPka z serii “Redux”.

kalendarz

Kaskade jest jedną z bardziej specyficznych postaci sceny muzyki elektronicznej. Dzięki naprawdę jakościowym produkcjom i paru przebojom, przygotowanym wraz z Deadmau5’em (konkretnie “Move For Me” i “I Remember“), kariera Ryan’a Gary’ego Raddona prężnie się rozwija. To wszystko jednak tylko w Stanach Zjednoczonych – w Europie producent występuje nieczęsto, jego produkcje także nie są u nas bardzo popularne. Nie zmienia to faktu, iż jest to z pewnością postać warta uwagi i mająca sporo do zaoferowania.

Producent na swoim koncie ma już dwie części EPki Redux. Ostatni release spod tego znaku miał miejsce w roku 2017 – wtedy Ryan do współpracy przy siedmioutworowym wydawnictwie zaprosił takich artystów jak LöKii, Mr. Tape czy Late Night Alumni.

kalendarz

Fani produkcji Kaskade’a musieli więc wykazać się nie lada cierpliwością. Wygląda jednak na to, że ta cecha zostanie odpowiednio wynagrodzona – trzecia część Redux całkiem niedawno została zapowiedziana przez Amerykanina.

kalendarz

Na razie jednak nie znamy dokładnej daty wydania czy liczby produkcji, które znajdą się na EPce. Wiemy natomiast, że – w przeciwieństwie do poprzednich części “Redux” – tego wydawnictwa nie będzie promować trasa koncertowa. Zamiast tego Kaskade zaoferuje swoim fanom większe, jednorazowe show.

Choć nie ujawniono jeszcze szczegółów, to w internecie już pojawiła się tajemnicza strona, na której znajduje się zegar. To znany już w branży EDMowej zabieg marketingowy – podobnie swoją trasę koncertową promuje Swedish House Mafia.

sunrise

W internecie pojawiły się również zdjęcia kampanii promocyjnej z Nowego Jorku.

Na plakatach, jak i na stronie nie ma zbyt wiele informacji. Możemy się tylko domyślać, że show odbędzie się na otwartym terenie w nowojorskim Brooklynie. Na więcej szczegółów jednak musimy poczekać do 18 lutego, bo to właśnie wtedy o godzinie 17 skończy się odliczanie na dedykowanej stronie.

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?