Tiësto remiksuje Katy Perry. Utwór jest częścią kampanii reklamowej Coca-Coli

Katy Perry połączyła siły z Tiesto oraz hiszpańską wokalistką, Aitaną. Dzięki temu powstał utwór na rzecz kampanii reklamowej Coca-Coli.

sb

Wydawać by się mogło, że po przekroczeniu pewnego wieku didżeje tracą swój blask i obniżają poziom wydawanych utworów. Dodatkowo coraz częściej do głosu dochodzą młodzi producenci z nowym stylem i pomysłem na swoją karierę. Warto jednak pamiętać, że to nie jest reguła i stara gwardia też potrafi mile zaskoczyć. Idealnym tego przykładem jest świeży zwycięzca DJ MAG TOP 100 DJS, czyli oczywiście David Guetta. Francuz przeżywa drugą, albo i trzecią młodość zaskakując swoich fanów nowymi brzmieniami. Dołóżmy do tego ciekawe oraz różnorodne sety i mamy prawdziwe odrodzenie godne podziwu.

Dziś jednak skupimy się na innym weteranie sceny – wszak Tiësto również całkiem dobrze radzi sobie w branży. Tijs ma ostatnio gorący okres w życiu, a to wszystko za sprawą nowo narodzonego dziecka. Sprawy rodzinne są ważne, ale Holender nie zapomina o muzyce. Jego ostatni singiel “The Business” przyjął się bardzo dobrze i jest grany chociażby w polskich rozgłośniach radiowych.

Nowy remix dla Katy Perry

Mimo kolejnego sukcesu, Holender i jego team nie spoczywają na laurach. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał specjalny remix do utworu “Resilient” autorstwa Katy Perry oraz Aitany. Tym razem otrzymaliśmy bardziej progresywne brzmienia – co w dyskografii Tijsa w ostatnim czasie nie zdarza się zbyt często.

Współpraca z Coca Colą

Kawałek ten stał się częścią kampanii reklamowej Coca-Coli pod hasłem “Open To Better”. Katy Perry odniosła się do tego w wypowiedzi dla magazynu Billboard.

Dla mnie, ta kampania jest o rozwoju poprzez podejmowanie wyzwań. Myślę, że piosenka „Resilient” bardzo dobrze się z tym wiąże, ponieważ bycie odpornym oznacza wstawanie po upadku, wzrastanie po porażce i radzenie sobie z wyzwaniami. (…) Nie zawsze chodzi tylko o rozwój osobisty, musimy też rozwijać się razem!

Katy Perry

Utwór jest już dostępny, i to wraz z klipem – możecie go obejrzeć poniżej.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?