kontakt

Informacje o tym, że twórca kultowego utworu “Nightcall” ma w planach wydanie nowych utworów, pojawiły się jeszcze w zeszłym roku. Kavinsky zaliczył w tej kwestii mały falstart – bowiem już wtedy francuski producent wrzucił wtedy tracklistę nowego albumu. Post jednak zniknął, a temat ucichł aż do momentu, kiedy w playliście Release Radar na Spotify co poniektórzy znaleźli nowy utwór tego pana. Jak się potem okazało, to nie był jego numer, a szwedzki serwis jak zwykle pokpił sprawę. Teraz jednak możemy z całą pewnością powiedzieć – Vincent Belorgey powraca!

Pierwszy raz od 8 lat

Pierwsza od 2013 roku propozycja Francuza będzie nosiła tytuł “Renegade” i trafi do szerszego grona odbiorców 19 listopada. Okładka dość mocno nawiązuje stylistyką do lat 80. i jest spójna z wcześniejszą stroną wizualną Francuza. Myślę, że możemy spodziewać się synthwave’owej kosy, do których zresztą przyzwyczaił nas Kavinsky.

To nie koniec dobrych wieści – twórca utworu z czołówki filmu “Drivenie rezygnuje z pomysłu wydania albumu. Trzeba przyznać, że nazwa “Reborn” pasuje tu idealnie – zważywszy na niesamowicie długą przerwę, jaką zaserwował swoim fanom Francuz. Tym razem raczej nie ma co się spodziewać falstartu – a świadczy o tym obrazek zapowiadający singiel “Renegade”.

kontakt