KC i Lomax z singlem u Orjana Nilsena! Czy „Closer” przyciągnie Was do siebie?

Krzysztof Chochłow i Łukasz Częścik, czyli KC oraz LOMAX, mogą pochwalić się wspólną premierą w wytwórni Orjana Nilsena.

kalendarz

KC i Lomax, czyli kolejno: Krzysztof Chochłow i Łukasz Częścik. Jeden z nich jest weteranem (choć wciąż młodym duchem) sceny trance i dance, drugi wciąż nabiera doświadczenia na ścieżce producenckiej. Ich siły właśnie połączyły się w „Closer” – nowym wydaniu labelu In My Opinion.

Już od lat

Krzysztof Chochłow to postać znana w klubowym środowisku od ponad 20 lat. Początkowo kojarzony przede wszystkim przez miłośników trance, choćby dzięki wydaniom dla Midway Records lub Black Hole Recordings. Występował chociażby na Electric Daisy Carnival w Londynie, Global Gathering, Sunrise Festival czy na polskich edycjach Trance Around The World i Future Sound Of Egypt.

kalendarz

Obecnie jako KC skupia się mocniej na rytmach electro, bass czy future house, co można usłyszeć w jego podcaście o nazwie „12 Tons Podcast”, w którym każdego miesiąca prezentuje 12 ulubionych produkcji.

kalendarz

Jest to dla mnie wielki zaszczyt, że mogę współpracować z kimś takim jak Krzysiek, bo jego utwory grałem przez wiele lat, jeszcze jako początkujący DJ

Lomax

Te słowa wypowiada Łukasz Częścik, znany jako Lomax, który mimo mniejszego doświadczenia niż Krzysztof, także może pochwalić się niekrótką i owocną karierą.
Jego największym zawodowym sukcesem było dotarcie do ścisłego finału Mistrzostw Polski DJ’ów 2020, w których ostatecznie wywalczył tytuł wicemistrzowski. Na swoim koncie ma też wydania w 2Dutch Records czy Xoni Records.

Współpraca między nami trwa już kilkanaście lat. Nasze szlaki zawsze gdzieś się krzyżowały podczas występów w Polsce i za granicą. Pomysł na wspólne nagrania zapoczątkował Łukasz, mający ze sobą wstępne, ciekawe pomysły.

Krzysztof Chochlow

Jak dodaje i wspomina Lomax:

sunrise

Współpraca z Krzyśkiem nawiązała się, gdy mieliśmy okazję grać swoje sety na jednym z festiwali muzyki elektronicznej. Pewnego razu, podczas naszych występów i podróży, poprosiłem Krzyśka o remix pack do jego nieśmiertelnego utworu „We Like The House”, bo chciałem go zrobić w nowej wersji.

Pochwaliłem się też wtedy Krzyśkowi, że mam kilka fajnych projektów, które chciałbym mu pokazać, bo być może zgodziłby się, abyśmy je razem dokończyli.

Mamy Polaków u Nilsena

Ich pierwszym wspólnym dziełem stało się „Move”, wydane przez label Chochłowa – Squadron. Panowie postanowili jednak spróbować swoich sił nieco wyżej – u samego Orjana Nilsena.

Już electro-house’owe „Move” zyskało niezłe supporty (numer zagrał m.in. Joachim Garraud – przyp. red.). „Closer” jest już całkiem innym nagraniem, bardziej progresywnym. Został przyjęty u Orjana Nielsena w In My Opinion Records, (sub-labelu Black Hole Recordings). Podsumowując, myślę że nasza współpraca daje niezłe wyniki, a jeszcze wiele akcji przed nami.

Krzysztof Chochlow

„Closer” świetnie wpasował się swoim brzmieniem w katalog wytwórni Orjana Nilsena. Zaczął odnosić też pierwsze sukcesy i supporty, wśród których warto wspomnieć choćby o audycji „Borderlands” duetu Hel:sløwed, znanego z regularnego wydawania w Armada Music.

Trzymamy kciuki za kolejne premiery obu naszych twórców!

kalendarz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?