Steve Aoki (znów) remiksuje Kid Cudiego. Odświeżenie numeru sprzed 9 lat!

Remix do “Pursuit Of Happiness” stał się klasykiem wielkich elektronicznych festiwali. Teraz czas na coś nowego – Steve Aoki znów remiksuje Kid Cudi’ego!

sunrise

Nie jest wielu artystów z kręgu muzyki rap i rnb, którzy mieliby taki wpływ na świat EDM, jak Kid Cudi. Amerykański raper, mimo małej aktywności w ostatnich latach na scenie muzycznej, cały czas dobrze kojarzy się stałym bywalcom festiwali. Nie ma bowiem dużego festiwalu, na którym nie pojawiłby się remix “Pursuit Of Happiness”, za którym stoi Steve Aoki. Klubowa wersja utworu kojarzonego z filmem “Projekt X” stała się prawdziwym klasykiem współczesnej muzyki elektronicznej, który – jak okazuje się po latach – nie jest jedynym remixem, który powstał na linii Steve – Scott.

Amerykanin postanowił wziąć na warsztat mający już 9 lat utwór Kid Cudiego z Kanye Westem, zatytułowany “Erase Me”. Twórca “Boneless” nie poszedł za najnowszymi trendami, a nawiązał stylistycznie do swojego hitowego remixu dla Miscudiego z 2009 roku.

kalendarz

Powyżej znajdziecie rip z tegorocznej edycji HARD Summer, gdzie usłyszymy w pierwszej kolejności oryginał, a później niespodziankę dla fanów w postaci przedpremierowego odświeżenia od Steve’a Aokiego.

kalendarz

Czy Kid Cudi będzie miał jeszcze coś wspólnego ze sceną muzyki elektronicznej? Tego nie wiemy, lecz wartą uwagi ciekawostką jest to, że raper z Cleveland wystąpi u boku m.in. Keanu Reevesa w filmie “Bill & Ted Face The Music”. Premiera w 2020 roku.

kalendarz

sunrise

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?