daft punk orchestra

Klasyk Daft Punk zagrany przez orkiestrę… elektrycznych szczoteczek do zębów [VIDEO]

Cover “Harder, Better, Faster, Stronger” został wykonany przez doświadczony już w tym fachu kanał Device Orchestra.

kalendarz

Klasyki Daft Punk po dzień dzisiejszy są odświeżane na tysiące różnych sposobów. Nie chodzi tu tylko o bieżące gatunkowe trendy. Kreatywni fani są bowiem w stanie przedstawić swoją interpretację za pomocą przedmiotów codziennego użytku. Tym razem na warsztat wzięto kultowe “Harder, Better, Faster, Stronger”. Cover został wykonany przez… elektryczne szczoteczki do zębów.

Profesjonalny wykonawca

Za wersję odpowiada Youtube’owy kanał o nazwie Device Orchestra. Słynie on z coverowania muzyki popularnej w nietypowy sposób, wykorzystując nieprzeznaczone do tego urządzenia. Dotychczas mogliśmy “usłyszeć” chociażby karty kredytowe, maszyny do pisania, czy właśnie szczoteczki do zębów. Z ich pomocą wykonano już wcześniej między innymi “Bad Guy” Billie Eilish czy “Sandstorm” Darude.

emuze.me

W coverze “Harder, Better, Faster, Stronger” wzięło udział kilka różnych szczoteczek elektrycznych, oraz… pas biodrowy pełniący rolę stopy wyznaczającej rytm. Trick polegał na modyfikacji częstotliwości szczoteczek, co pozwoliło na generowanie dźwięków o różnej wysokości i długości. Zostały one dokładnie dopasowane, by jak najlepiej odzwierciedlić kultowy motyw. Cały występ, który na żywo oglądały z kolei hantle, znajdziecie poniżej.

emuze.me

ultra

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?