warmer room

Klub w toalecie publicznej? Nie, to nie żart – tego typu miejsce właśnie wraca do życia

Zamknięty w 2012 roku klub mieszczący się w jednej z londyńskich toalet publicznych już wkrótce powróci do życia.

sb

Istnieje wiele ciekawych lokacji do wspólnej zabawy. Jedną z nich może być na przykład… toaleta publiczna. Jeden z tego typu przybytków uniesień w Londynie już niedługo doczeka się drugiego życia. Ponowne otwarcie tej – co by nie mówić – osobliwej miejscówki z pewnością będzie istotnym urozmaiceniem turystycznej mapy stolicy Wielkiej Brytanii.

“Klub” otwarty na nowo

Nieużywana toaleta publiczna mieszcząca się w Londynie ma zostać w przyszłym miesiącu z powrotem przekształcona w klub nocny mogący pomieścić do 80 osób. Za całym przedsięwzięciem stoi grupa The Warmer People. To oni przywrócą klub do żywych już w następnym miesiącu. Miejsce zyska również nową nazwę – Warmer Room. Organizowane mają być tam cyklicznie różnorakie imprezy, na jakie zapraszani mają być lokalni, młodzi DJe. Na pierwszej imprezie w klubie wystąpi Francuz Leo Pol. Co ciekawe, wstęp jest darmowy.

Historia wokół tego miejsca jest tak interesująca, że ​​naprawdę fajnie było ją ożywić. Nikt tam nie grał od ponad 10 lat. Chcemy stworzyć przyjemną atmosferę i robić to wszystko w fajnym miejscu.

Thom Grant – współzałożyciel Warmer People

Historia obiektu

Skoro obiekt został zamknięty w 2012 roku, musiał być tego wyraźny powód, prawda? Public Life działał na zasadzie nadanej licencji przez Radę Tower Hamlets, która została cofnięta po przeszukaniu klubu. Menedżer, licencjobiorca i mężczyzna uważany wówczas za właściciela, zostali aresztowani za posiadanie narkotyków i wykroczenia licencyjne. Dodatkowo 10 kolejnych osób zostało aresztowanych za handel narkotykami.

Policja odkryła również, że podczas aresztowań, w klubie przebywało więcej osób, niż jest to prawnie dozwolone. Budynek mógł pomieścić do 60 osób, w tym personel. Obecna grupa reaktywująca klub nocny zapewnia, że do podobnej sytuacji już nigdy nie dojdzie.

sb

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?