Impreza duetu Clubbasse “przekupiona i przeniesiona do innego miejsca”? Mocne zarzuty jednego z klubów

Impreza z udziałem duetu Clubbasse w klubie Manhattan została przeniesiona do innego miejsca. Zdaniem klubu, doszło do nieuczciwych praktyk.

kalendarz

Polska scena klubowa jest jak rollercoaster – pełna wzlotów i upadków. Podczas gdy jest wiele podmiotów, które wspólnie – mimo naturalnej konkurencji – działają, by nasza branża szła w dobrym kierunku, są też tacy, którzy określenie “konkurencja” traktują nazbyt poważnie. I do takiego właśnie podejścia miałoby zdaniem jednego z klubów dojść w sytuacji, którą opisujemy w tym tekście.

Dostali więcej?

Zacznijmy od początku – w najbliższą sobotę (2 października) w klubie Manhattan w Czekanowie miała odbyć się impreza z serii Take Me To The Pumpingland. Głównymi gwiazdami imprezy mieli być hiszpański DJ Gari Seleckt oraz pomysłodawcy serii – polski duet Clubbasse. Jak się jednak okazuje, do wydarzenia nie dojdzie – a przynajmniej nie w tym miejscu, w którym było ono planowane. Nową miejscówką eventu będzie położony 85 kilometrów od pierwotnej lokalizacji Uniejów i klub Protector Prestige.

emuze.me

Sprawa nie jest jednak taka prosta – do zmiany miejsca odnieśli się bowiem włodarze Manhattanu. Ich zdaniem impreza została “przekupiona i przeniesiona do innego klubu”. Z tych słów wynika prawdopodobny scenariusz – mianowicie włodarze uniejowskiego klubu mieliby zaoferować duetowi Clubbasse wyższą stawkę za organizację imprezy u nich w zamian za odwołanie grania w Czekanowie, na co Archi i Quasar mieliby się zgodzić.

Na tą chwilę ani klub z Uniejowa, ani formacja Clubbasse nie odpowiedzieli na zarzuty klubu Manhattan. Ich jedynym, jak dotychczas, ruchem w tej sprawie, jest ogłoszenie na 2 października imprezy w nowym miejscu, bez słowa wyjaśnienia zmiany miejsca.

ultra

UPDATE: W piątek (8 października) duet Clubbasse odniósł się do zarzutów klubu Manhattan Czekanów. Ich stanowisko znajdziecie pod tym linkiem, natomiast poniżej znajdziecie pełną treść posta z facebook’a klubu Manhattan Czekanów.

Clubbasse vs Manhattan Czekanów – oświadczenie klubu

Kochani niestety to dzieje się ponownie… Nie będziemy owijać w bawełnę i napiszemy Wam wprost jak wygląda sytuacja – nasza sobotnia impreza została przekupiona i przeniesiona do innego klubu…

Kto za tym stoi? Dlaczego tak się stało? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami… Brak słów – tylko tyle można napisać…

Mimo wszystko stanęliśmy dosłownie na głowie, aby zapewnić Wam atrakcje na sobotnią imprezę! Efekt będzie jeszcze lepszy, a Wy dowiecie się o tym już dziś wieczorem! Pokażmy, że w trudnych sytuacjach jesteśmy jedną wielką klubową rodziną!

A tymczasem zróbcie hałas dla formacji Clubbasse i podziękujcie im za szacunek, jaki po raz kolejny okazali Wam i naszemu klubowi


foto: Gustav Photography

emuze.me

kalendarz

Total
11
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?