kontakt

Minęło kilka dni od rozstrzygnięcia pierwszej edycji Polish DJs Chart, a tymczasem odpalamy kolejny plebiscyt. Tym razem jednak skorzystamy z okazji, że – nie wiedzieć czemu – wszyscy uznali, że druga dekada XXI wieku kończy się wraz z 2019 rokiem. Jest to oczywiście rzecz nieprawdziwa (bo owa dekada potrwa jeszcze przez rok), ale…

Ale kiedyś było!

Przyjrzeliśmy się się światu muzyki elektronicznej i temu, co działo się w poszczególnych latach. Naszą szczególną uwagę przykuł rok 2010. Właśnie wtedy oficjalnie wystartowała Swedish House Mafia. W tym samym czasie po raz pierwszy usłyszeliśmy o pewnym Szwedzie, którego teraz każde dziecko zna jako Avicii. Tego samego roku po raz pierwszy w Polsce zagrał… Hardwell. Ludzie będący na jego secie na Sunrise Festival jeszcze nie wiedzieli, jaka przygoda czeka tego chłopaka!

Innymi słowy – działo się. Dlatego też mamy powód, aby dołączyć do tego szaleńczego pędu podsumowań. Jednak to nie my będziemy bawić się w typowanie największych sztosów dekady – zrobicie to Wy!

Wybierzcie Klubowy Hit Dekady!

Przygotowaliśmy pulę 500 utworów z różnych lat i różnych gatunków. Możecie z niej wybrać dowolną ilość propozycji, które – Waszym zdaniem – zasługują na miejsce w setce największych klasyków mijającej dekady.

Głosować można pod tym linkiem, a także poniżej. Zabawa potrwa do czwartku (2 stycznia 2020) do godziny 20:00. Rozstrzygnięcie dzień później na antenie radia UJOT FM między 15:00 a 20:00.


kontakt