Startuje Klubowy Hit Dekady! Wspólnie wybierzmy ulubione klasyki EDM

Ostatnia dekada była rewolucyjną dla branży muzyki elektronicznej na całym świecie. Sprawdźmy więc, które utwory zestarzały się najlepiej.

sunrise

Minęło kilka dni od rozstrzygnięcia pierwszej edycji Polish DJs Chart, a tymczasem odpalamy kolejny plebiscyt. Tym razem jednak skorzystamy z okazji, że – nie wiedzieć czemu – wszyscy uznali, że druga dekada XXI wieku kończy się wraz z 2019 rokiem. Jest to oczywiście rzecz nieprawdziwa (bo owa dekada potrwa jeszcze przez rok), ale…

Ale kiedyś było!

Przyjrzeliśmy się się światu muzyki elektronicznej i temu, co działo się w poszczególnych latach. Naszą szczególną uwagę przykuł rok 2010. Właśnie wtedy oficjalnie wystartowała Swedish House Mafia. W tym samym czasie po raz pierwszy usłyszeliśmy o pewnym Szwedzie, którego teraz każde dziecko zna jako Avicii. Tego samego roku po raz pierwszy w Polsce zagrał… Hardwell. Ludzie będący na jego secie na Sunrise Festival jeszcze nie wiedzieli, jaka przygoda czeka tego chłopaka!

kalendarz

Innymi słowy – działo się. Dlatego też mamy powód, aby dołączyć do tego szaleńczego pędu podsumowań. Jednak to nie my będziemy bawić się w typowanie największych sztosów dekady – zrobicie to Wy!

ultra

Wybierzcie Klubowy Hit Dekady!

Przygotowaliśmy pulę 500 utworów z różnych lat i różnych gatunków. Możecie z niej wybrać dowolną ilość propozycji, które – Waszym zdaniem – zasługują na miejsce w setce największych klasyków mijającej dekady.

Głosować można pod tym linkiem, a także poniżej. Zabawa potrwa do czwartku (2 stycznia 2020) do godziny 20:00. Rozstrzygnięcie dzień później na antenie radia UJOT FM między 15:00 a 20:00.

sunrise


kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?