Knife Party powraca! Znamy nazwę pierwszej od 4 lat EPki kultowego duetu

Pierwsza od czterech lat EPka duetu Knife Party zbliża się wielkimi krokami i będzie zawierać mocno się od siebie różniące utwory!

sunrise

Utwory pokroju “Internet Friends”, “Bonfire” czy “Antidote” – a za nimi stoi duet Knife Party – mają już praktycznie rangę klasyków muzyki elektronicznej. Od jakiegoś czasu czekamy na nowe propozycje od członków formacji, którymi są Rob Swire oraz Gareth McGrillen – na naszych łamach pojawiły się już teksty dotyczące najbliższych planów wydawniczych członków Pendulum. Na szczęście oczekiwanie powoli się kończy – panowie zdradzili, że ich najnowsza EPka ukażę się już niedługo. Bardzo ważną wieścią jest także tytuł release’u.

W tym roku dwukrotnie pisaliśmy o zbliżającym się wydaniu Austraijczyków, będącym już trzecią EPką ich autorstwa. Jednak dopiero teraz poznaliśmy jej tytuł – “Lost Souls“.

kalendarz

Dotychczas poznaliśmy dwa utwory, które będziemy mogli usłyszeć na wydawnictwie – pierwszy, tytułowy numer to swoisty powrót do korzeni. Mocne, dubstepowe brzmienie z powykręcaną melodią zagoszczą nieraz w setach różnych DJów na największych festiwalach tego lata. Ba, wspomniany utwór mogliśmy już usłyszeć na EDC Las Vegas 2019 – premierę zgotował nam Martin Garrix.

ultra

Natomiast drugi numer, zatytułowany “Ghost Train“, ma być bardziej skierowany w stronę muzyki house. W naszym kwietniowym artykule pojawiła się wersja zagrana podczas trzynastego odcinka KnifeCast – comiesięcznego podcastu formacji. Czy właśnie tak będzie brzmieć ten utwór w wersji oficjalnej? Dowiemy się już wkrótce – niestety nie znamy jeszcze konkretnej daty release’u. Knife Party nie opublikowało także pełnej tracklisty.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem australijskiego duetu był singiel “Harpoon”, który powstał we współpracy z Pegboard Nerds.

sunrise

kalendarz

Total
16
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?