Knife Party

Knife Party zaprezentowali nowy singiel. “Ghost Train” naprawdę zaskakuje!

Utwór nosi nazwę “Ghost Train” i jest utrzymany w nieco odmiennych klimatach niż to, do czego przyzwyczaili nas Rob i Gareth.

sunrise

Duet Knife Party – w skład którego wchodzą Rob Swire i Gareth McGrillen – nie wydaje utworów zbyt regularnie, jednak gdy w końcu dostaniemy coś spod ich rąk, to jest to towar z najwyższej półki. Panowie dali o sobie znać światu takimi dubstepowymi bangerami jak “Internet Friends“, “Bonfire” czy “Fire Hive“, jednak od czasu do czasu lubią poeksperymentować w studio, czego dobrym przykładem są chociażby “LRAD“, “PLUR Police” czy też remix do “Blood Sugar“, który Australijczycy stworzyli kiedyś wspólnie z kolegami z innej swojej formacji – Pendulum.

Jakiś czas temu pisaliśmy, że Knife Party zapowiedziało nową EP-kę, która ma się ukazać wkrótce. Tymczasem niedawno usłyszeliśmy ich nowy singiel, który najprawdopodobniej znajdzie się na najnowszym mini albumie duetu. Nowa produkcja Australijczyków pojawiła się w ostatnim epizodzie ich podcastu Knifecast.

kalendarz

https://youtu.be/yn39Bwe39Og

Utwór nosi nazwę “Ghost Train” i jest utrzymany w nieco odmiennych klimatach niż to, do czego przyzwyczaili nas Rob i Gareth. Ich najnowszy track to kompozycja z pogranicza Techno i House’u zawierająca dźwięki rodem z horrorów. Nie brakuje w nim dobrego groove’u, mrocznego break-downu i pokręconych brzmień. Na tą chwilę nie znamy daty premiery, jednak mamy nadzieję, że singiel ujrzy światło dzienne możliwe jak najszybciej!

kalendarz

kalendarz

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?