Yellow Claw wciąż lubią trapowe brzmienia. Oto ich remix do bass house’owego sztosa od Knock2

Utwór “dashstar*” od Knock2 to bez wątpienia bass house’owy banger. Teraz numer doczekał się trapowej odsłony dzięki duetowi Yellow Claw.

sb

Yellow Claw to holenderski duet, który zdecydowanie słynie z mocnych dźwięków i nadal w nich gustuje. Ich energetyczny styl można było podziwiać na żywo w tym roku i w naszym kraju. Wszak panowie wystąpili podczas tegorocznej edycji Sunrise Festival. Ostatnio duet wydał najprawdopodobniej kolejny festiwalowy przebój. Tym razem stworzyli edit, będący ich wersją popularnego bass house’owego kawałka od Knock2.

Trapowa odsłona

Wydany w 2021 roku numer “dashstar*” od Knock2 to zdecydowany hit, który gościł jak dotąd w wielu festiwalowych setach. W tym roku utwór doczekał się także jeszcze bardziej podkręconej wersji VIP, która daje radę może nawet i bardziej od oryginału. Natomiast teraz właśnie dzięki Yellow Claw utwór zyskał kolejną, nową odsłonę. Nowa wersja kawałka amerykańskiego producenta zachowana jest w klasycznym dla Yellow Claw trapowym brzmieniu, za którym wielu fanów mogło w ostatnim czasie zatęsknić. I tak z jednego niekwestionowanego hitu powstał kolejny banger.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?