Kolejna gwiazda Open’er Festival 2024 odwołuje swój występ. Zastępstwo? Zaskakujące

Najpierw Sofi Tukker, a następnie kolejna duża postać z lineup’u rezygnują z powodów zdrowotnych z festiwalowych występów.

sunrise

Organizatorzy Open’er Festival 2024 z pewnością nie mają najłatwiejszego zadania. W przeciągu dwóch dni z lineup’u ich wydarzenia wypadły bowiem dwie postaci zaplanowane na sobotę, 6 lipca. O pierwszym z aliasów, którego zabraknie w Gdyni, mieliśmy już okazję pisać. Chodzi tu o duet Sofi Tukker, który z powodów zdrowotnych nie zjawi się w Polsce.

Okazuje się jednak, że to nie koniec – podczas największego multigatunkowego wydarzenia z gwiazdami światowego formatu w naszym kraju nie pojawi się kolejna duża postać. Tym razem chodzi o południowoafrykańską wokalistkę o pseudonimie Tyla. Jej absencja także jest podyktowana – podobnie jak w przypadku Sofi Tukker – kwestiami zdrowotnymi. Co istotne, gwiazda nie rezygnuje tylko z Open’era. Anulowano bowiem także jej koncerty na festiwalach takich, jak Roskilde oraz SAGA.

kalendarz

Z przykrością informujemy, że ze względu na stan zdrowia Tyla odwołała nadchodzące koncerty w Europie, w tym występ na Open’erze. Wkrótce ogłosimy, kto wystąpi na Orange Main Stage w sobotę (6.07) o 20:00.

Na ogłoszenie zastępstwa musieliśmy czekać kilkanaście godzin. Tylę na głównej scenie Open’era zastąpi Taco Hemingway, który wystąpi 6 lipca o godzinie 20:00 – tuż przed headlinerem.

kalendarz


foto: Robert Urbaniak

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?