bracia kacperczyk

Koniec świata jest blisko – a przynajmniej tak twierdzą bracia Kacperczyk, którzy wkrótce wydadzą nowy album

Bracia Kacperczyk wracają i ogłaszają już trzecie wydawnictwo. Nadchodzący album promuje zupełnie nowy singiel pt. “Moje Najlepsze Lata”.

kalendarz

“Kryzys Wieku Wczesnego” już za nimi. I jak często bywa w takich okresach, okazał się on przełomowym momentem w życiu Pawła i Maćka. Jednak jaką wartość ma jeden kryzys w obliczu końca świata? Bracia Kacperczyk wracają i prezentują już trzecie wydawnictwo, zatytułowane “Pokolenie końca świata”.

Pokolenie końca świata

Powstała na przestrzeni ostatniego roku płyta stanowi w pełni zamknięty koncept artystów skupiający się na wizerunku ich pokolenia w obliczu kryzysów — tym razem jednak bracia skoncentrowali się na wpływie zewnętrznych czynników kształtujących obraz generacji. Nadchodzący album promuje dopiero co wydany singiel, zatytułowany “Moje Najlepsze Lata”. Numer stylistycznie powinien się spodobać tym, których do twórczości Kacperczyków przyciągnął chociażby utwór “Artysta z ASP”. Premiera wydawnictwa odbędzie się 23 czerwca. Jego fizyczne egzemplarze w cenie 59,99 zł można nabyć na stronie SBM LABEL.

kalendarz

Autor okładki: Adam Słaboń

Kim są bracia Kacperczyk?

Kacperczyk to pierwsi wykonawcy alternatywni w szeregach SBM Label. Duet tworzą bracia – Maciek i Paweł – którzy z muzyką związani są od dziecka. Maciek, starszy z rodzeństwa, jest głównym autorem tekstów i wokalistą. Gra również na gitarze. Paweł odpowiada za produkcję muzyki i gra na perkusji. Podczas występów na żywo towarzyszą im również odpowiedzialny za bas Mikołaj Gwozda oraz klawiszowiec Franek Skorupka. W 2020 roku zaprezentowali swoją pierwszą płytę – “Sztuki Piękne”.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?