kontakt

Jeszcze do niedawna zdawało się, że inne festiwale spod szyldu Alter Artu przyćmiły tegoroczny Kraków Live Festival. Jednakże nic bardziej mylnego. Organizatorzy największego krakowskiego wydarzenia tego lata obudzili się ze śpiączki i pomału odsłaniają swoje karty. Ostatnio postanowili ogłosić kolejnego headlinera, który zawita 19 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego w stolicy Małopolski.

Future kolejnym gościem Kraków Live Festival

Future, czyli jedna z najbardziej znanych i wpływowych postaci hip-hopu ostatniej dekady pojawi się 19 sierpnia w Krakowie. Raper znany jest przede wszystkim z takich utworów jak “Mask Off”, “Life Is Good“, czy “Fine China“. Do tej pory wydał 9 albumów, z których aż siedem z nich wylądowało na 1 miejscu na amerykańskiej liście najchętniej sprzedających się albumów. Artystę zaproszono na piątkowy wieczór – tego samego dnia wystąpią Lewis Capaldi oraz Mimi Webb.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst

Co ciekawe, będzie to jego pierwszy koncert w kraju nad Wisłą. Zresztą – cały festiwal można nazwać debiutanckim pod względem pojawiających się nowych artystów w Polsce. W kwietniu mogliśmy cieszyć się z ogłoszenia Halsey, która zagra podczas drugiego dnia na festiwalu. O poprzednich ogłoszeniach możecie przeczytać pod tym linkiem.

Sprzedaż biletów już trwa

Za wejściówkę na wszystkie dni festiwalu musimy zapłacić 469 zł, a z polem namiotowym – 549 zł. Natomiast dostępne są również bilety na jeden wybrany dzień za 309 zł. Zakupu możecie dokonać na stronie KLFu.

kontakt