Hardstyle wysokiej próby po raz drugi w Krakowie. Już w sobotę Krakowskie Perturbacje!

Już 26 stycznia w krakowskim klubie Zet Pe Te zrobi się ostro – podczas drugiej edycji hardstyle’owej serii wystąpią m.in. Driver, Genox oraz Delete!

kalendarz

Na ogólnoświatowej scenie muzyki elektronicznej swoisty renesans przeżywa od jakiegoś czasu Hardstyle. Czołowi DJe i producenci lubią swoje festiwalowe sety kończyć w tempie 150 uderzeń na minutę – i to niezależnie od tego, czy są to remiksy swoich przebojów (tak robi Armin van Buuren), czy autorskie produkcje, powstałe często we współpracy z najpopularniejszymi reprezentantami gatunku (jak zwykł robić Hardwell).

Wśród polskich organizatorów imprez takiego entuzjazmu jednak nie ma – i to mimo organizowanej z sukcesem przez Energy 2000 serii “Kings Of Hardstyle“, która ewidentnie pokazuje, że na mocne brzmienia jest zapotrzebowanie. Jednak ten marazm nie jest regułą – przełamanie idzie bowiem w Krakowie.

kalendarz

W 2018 roku odbyła się pierwsza edycja serii pod nazwą “Krakowskie Perturbacje“, która – jak widać na relacjach – okazała się sukcesem na tyle dużym, że już w tą sobotę – a więc 26 stycznia – odbędzie się druga edycja tego wydarzenia.

ultra

Organizatorzy postawili na progres – STK 47 – Warehouse zostaje zamienione na Zet Pe Te – a więc jedną z najciekawszych lokalizacji na eventowej scenie Krakowa. Jeszcze bardziej wart uwagi jest lineup – oprócz headlinerów, którzy pojawili się w maju (a są nimi Genox – organizator imprezy, a także DJ Driver, będący jedną z najbardziej doświadczonych postaci na polskiej scenie Hard), swój debiutancki w naszym kraju set zaprezentuje Delete – gość prosto z Australii, mieszkający na stałe w Holandii.

Oprócz tego, Dolnymi Młynami zatrzęsą reprezentanci polskiej sceny muzyki Hardstyle i Hardcore – Chaotic Spirit, Rawness, DJ Sej-G, J Cob, David Veno, Cast LTD oraz Twisted Skull.

kalendarz

Drzwi Zet Pe Te otwierają się o godzinie 21:00, zaś koniec imprezy przewidywany jest na 6 rano – a więc jest to impreza dla osób wytrwałych.

Bilety cały czas do kupienia na stronie www.krakowskieperturbacje.pl. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Shining Beats – spodziewajcie się więc relacji z imprezy!


ultra

kalendarz

kalendarz

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?