kream

KREAM dołącza do lineup’u Sunrise Festival 2022! To będzie ich debiut w Polsce

Norweski duet KREAM za pośrednictwem swojego Instagrama zapowiedział występ na osiemnastej edycji Sunrise Festival w Kołobrzegu.

emuze.me

Do Sunrise Festival 2022 zostało już na prawdę niewiele czasu. Niecałe sześć tygodni – tyle dzieli nas od osiemnastej edycji festiwalu w Kołobrzegu. Do tej pory poznaliśmy ponad połowę artystów, którzy zdecydowanie podniosą temperaturę nadchodzącego wydarzenia. W Podczelu zagrają między innymi tacy artyści jak David Guetta, Alesso, Eric Prydz czy Paul Kalkbrenner. Dziś już wiadomo, że do tej listy należy dopisać kolejny alias, który z pewnością ucieszy wiele osób.

Debiut KREAM w Polsce

Jak się okazuje, do największych nazwisk tegorocznego eventu dołącza niezwykle popularny w ostatnim czasie house’owy duet KREAM. Ich styl utworów stał się w ostatnim czasie niezwykle popularny, co pozytywnie odbija się na ich liczbach odtworzeń na Spotify.

Co ciekawe, to nie organizatorzy ogłosili jako pierwsi ich debiut w Polsce, a sami artyści – publikując grafikę z nadchodzącymi występami na ich Instagramie. Norwegowie wystąpią w Podczelu podczas trzeciego dnia festiwalu – czyli w sobotę, 23 lipca na scenie White. Data i miejsce zostały potwierdzona podczas livestreamu na Instagramie festiwalu.

emuze.me

Źródło: Instagram KREAM

Redakcyjny strzał w dziesiątkę

Jakiś czas temu na łamach naszego portalu pojawił się artykuł, w którym typowaliśmy kto jeszcze może pojawić się na Sunrise Festival 2022. Na liście uwzględniliśmy parę większych nazwisk jak ILLENIUM czy deadmau5, i cały czas czekamy na kolejną turę ogłoszeń, która nadejdzie już w przyszłym tygodniu. Wiemy już jednak, że jeden typ okazał się być naszym strzałem w dziesiątkę – i to KREAM dopełnia lineup kołobrzeskiego wydarzenia.

Bilety na Sunrise Festival 2022 znajdziecie pod tym linkiem.


emuze.me

emuze.me

Total
18
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?