Kryder i Craig Connelly wystąpią w Polsce! Pacha Poznań z mocnymi bookingami na karnawał

Lutowy kalendarz klubu Pacha Poznań wygląda okazale. Wówczas wystąpią między innymi Kryder, Craig Connelly oraz Factor B.

silesia beats

W ostatnim czasie polskie kluby raczej nie wyrywają się do bookowania zagranicznych artystów. Oczywiście wyjątkiem są miejsca z muzyką techno, ale oprócz tego bywa z tym różnie. Wpływ na to ma z pewnością pandemia, a także coraz bardziej niepokojące trendy zachodzące wśród klubowych społeczności. Prób zaspokojenia apetytów tych bardziej wymagających fanów jednak nie brakuje – i pod tym względem w ostatnich miesiącach bryluje Pacha Poznań.

Podczas tegorocznej jesieni w tym klubie wystąpili chociażby Giuseppe Ottaviani, Markus Schulz oraz Sander van Doorn. Oprócz nich, za deckami zameldowała się polska reprezentacja, na której czele stali chociażby Matt Bukovski, Milkwish oraz 2Sher. Jak się jednak okazuje, jesienne wydarzenia wcale nie są końcem możliwości wielkopolskiego klubu – na luty 2022 roku zapowiedziane są interesujące bookingi, które mają zadowolić nie tylko fanów trance’u. Obydwa zbiegną się w czasie z nadchodzącymi 8. urodzinami polskiej filii sieci klubów z wisienką w logo.

jay_cluss

Może być czarno-białym zdjęciem przedstawiającym 3 osoby
foto: Off Shot

Gratka dla entuzjastów upliftu

Trancemaniacy powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach datę 12 lutego. To właśnie wtedy klub Pacha Poznań odwiedzą Craig Connelly oraz Factor B, obydwaj reprezentujący klimaty uplifting. Panowie zagrają dwa godzinne występy osobno, a na dokładkę zaprezentują set back 2 back. Za warmup set odpowiedzialny będzie Tom Forester (rezydent klubu), zaś po gwiazdach wieczoru decki przejmie Robbie Seed, drugi najpopularniejszy polski twórca muzyki trance wedlug tegorocznego rankingu Polish DJs Chart.

ultra

Bilety dostępne są już w przedsprzedaży. Wejściówka w pierwszej puli kosztuje 49 zł i można stać się jej posiadaczem, wchodząc w ten link.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „pacHa POZNAŃ CRAIG CONNELLY PACTORB 12 02 22 ROBBIE SEED TOM FORESTER B ROOM: ANDY SWEET ROOM: MAZZ”

Kryder na 8. urodziny

Dwa tygodnie później z kolei będzie mieć miejsce impreza z okazji 8. urodzin klubu. Gwiazdą tego wydarzenia będzie Kryder, jedna z najbardziej uznanych postaci sceny house i groove ostatnich lat. O jego pozycji na scenie niech świadczy trzecie miejsce w tegorocznym rankingu 1001Tracklists Top 101 Producers. O odpowiedni klimat zadbają także stali bywalcy Pachy – Tom Forester, Andy Mile, Brejo oraz Daso.

silesia beats

Także na to wydarzenie bilety można już kupić – w cenie 39 zł są one dostępne pod tym linkiem.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, napój i tekst

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?