KSHMR po 6 latach powraca do Polski. Amerykanin wystąpi na Sunrise Festival 2023

Po sześciu latach od ostatniego występu w naszym kraju, do Polski powraca KSHMR. Będzie on jedną z głównych gwiazd Sunrise Festival 2023.

dolaczdonas

Karuzela ogłoszeń artystów, którzy wystąpią na Sunrise Festival 2023, rozkręca się jak dotąd dość niemrawo. Do dziś ogłoszono zaledwie ośmiu artystów, ale na to wygląda, że ten stan w najbliższym czasie zmieni się dość mocno. Organizatorzy ogłosili bowiem, że w najbliższych dniach ujawniona zostanie druga fala artystów, którzy zameldują się w dniach 20-23 lipca w kołobrzeskim Podczelu. Worek z ogłoszeniami otwiera KSHMR.

KSHMR na Sunrise Festival 2023

Amerykańskiego producenta po raz ostatni usłyszeć mogliśmy w akcji w naszym kraju w 2017 roku, podczas ostatniej edycji Czad Festiwalu. Od tamtego czasu Niles zdążył wydać dużo nowej muzyki, w tym debiutancki album “Harmonica Andromeda” (jego recenzję możecie przeczytać tutaj). Przede wszystkim znamy go jednak z festiwalowych klasyków, takich jak “Secrets”, “Karate”, “Power” czy “Memories”.

KSHMR będzie jedną z czołowych postaci sobotniej części Sunrise Festival 2023 – wystąpi 22 lipca na Red Stage. Oprócz niego, dotychczas ogłoszono występy Vintage Culture oraz takeover wytwórni Future Sound Of Egypt z duetem Aly & Fila na czele.

Sunrise Festival 2023 – bilety

Sprzedaż biletów na Sunrise Festival 2023 trwa – trzydniowy karnet kosztuje 829 zł i można go kupić pod tym linkiem. W oficjalnej bileterii SF dostępne są także inne opcje – w tym bilety na pojedyncze dni.


foto: Hiczek

dolaczdonas

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?