KSHMR usuwa posty z Instagrama i włącza tajemnicze odliczanie. Nowy album na horyzoncie?

Amerykański producent niemal w całości wyczyścił swoje konto na Instagramie. Na jego stronie internetowej pojawiło się również odliczanie.

kalendarz

KSHMR to postać mocno uznawana w środowisku muzyki elektronicznej. Amerykanin indyjskiego pochodzenia w branży działa od lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów – i to nie tylko pod swoim aliasem. Część z Was może nie wiedzieć, ale przed obecnym aliasem Niles działał jako The Cataracs. Współtworzył go w duecie z wokalistą oraz kompozytorem Davidem Singer-Vinem. Panowie na swoim koncie mają masę hitów oraz sukcesów. Wystarczy wspomnieć chociażby utwory takie jak “Like a G6”, “Bass Down Low”, czy “Hey Now” z Martinem Solveigem.

KSHMR w ostatnim czasie wydał kilka kawałków, ale nie da się ukryć, że jego aktywność ostatnio nie jest duża. Może być to spowodowane pewnym tajemniczym odliczaniem na jego stronie internetowej.

kalendarz

Album na horyzoncie?

Gdy wejdziecie na stronę Nilesa, która znajduje się pod tym linkiem, ujrzycie zegar z odliczaniem. Jest on datowany na 15 stycznia 2021 roku. Dodatkowo Amerykanin wyczyścił niemalże całego swojego Instagrama, zostawiając tylko zdjęcia z wyżej wspomnianą datą. Wszystko wskazuje na duży projekt, którym może być nowy album.

ultra

Pierwszym krążkiem, który tak naprawdę jest EPką był, “The Lion Across The Field EP”. Album ukazał się w 2017 roku i składał się z 12 utworów.

Wydaje się, że 3 lata to wystarczająco czasu, aby przygotować nowy materiał. Oczywiście równie dobrze może to być trasa koncertowa (choć obecnie to niezbyt), albo nowy singiel. Jednakże fakt, iż teaser tego projektu pojawił się na YouTube już w lipcu, wskazuje na coś zdecydowanie grubszego.

kalendarz

Wobec tego odpowiedź wydaje się być tylko jedna – czekamy do 15 stycznia!

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?