Kungs-the-voice-of-poland

Kungs powraca do Polski! Już w ten weekend zobaczymy go w akcji w Warszawie

Francuski DJ i producent Kungs już w tą sobotę pojawi się w Warszawie. W planie występ w telewizji oraz set w jednym z klubów.

PDC

Polskie programy talent show na tle innych części ramówki cieszą się dość sporą popularnością. Widzowie chętnie oglądają wokalne potyczki zawodników, a i sam udział w programie umożliwia uczestnikom trafienie do szerszego grona odbiorców. W tego typu programach bardzo często pojawiają się różni goście. Głównie są oni z Polski – jednak zdarzają się pewne wyjątki. Jeden z nich będzie mieć już w ten weekend.

Kungs w telewizji…

W programie The Voice of Poland już w tą sobotę zagości artysta, który w tym roku był na ustach wielu za sprawą swoich przebojowych singli. Mowa tu oczywiście o francuskim DJu i producencie działającym pod aliasem Kungs.

emuze.me

Valentin Brunel wydał w tym roku trzy numery, które bardzo dobrze poradziły sobie w stacjach radiowych na całym świecie, w tym w Polsce. Oprócz tego Francuz ma na swoim koncie wielki hit “This Girl“, w którym odświeżył motyw z utworu o tej samej nazwie autorstwa Cookin’ on 3 Burners.

Kungs pojawi się w programie The Voice of Poland już w tą sobotę. Nadchodzący odcinek będzie również wyjątkowy z nieco innego powodu. Właśnie wtedy odbędą się półfinały i dowiemy się, którzy wokaliści przejdą dalej. Koniecznie odpalcie TVP 2 wieczorem 27 listopada, gdyż okazja to zobaczenia zagranicznej gwiazdy EDM w polskiej telewizji nie przytrafia się zbyt często.

PDC

…i Kungs w klubie

To jednak nie koniec – bowiem Francuz po występie w telewizji będzie mieć przed sobą DJ set w miejscówce o nazwie Syreni Śpiew Koneser. Nie jest to jego pierwszy występ przy Placu Konesera – Kungs występował tam bowiem już w 2016 roku, jeszcze przed wydaniem “This Girl”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „KUNGS SYRENI ŚPIEW 27.11.2021 SYRENIŚPIEW SYRENI KONESER CHIVAS XV BLENDED SCOTCH WHISKY”

Impreza rozpoczyna się 27 listopada o godzinie 23:00. Wejściówki w cenie 80 zł dostępne są pod tym linkiem.

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?