Kyau & Albert, Arctic Moon i Milkwish pod koniec maja wystąpią na nowym evencie w Szczecinie

28 maja w szczecińskiej Hali Odra w ramach nowej serii imprez wystąpią między innymi Kyau & Albert, Arctic Moon, Siasia oraz Milkwish.

PDC

Sezon eventowy 2022 nabiera rozpędu. Oprócz wielkich festiwali, w różnych miejscach naszego kraju będą się dziać mniejsze, acz wciąż warte uwagi eventy. Pod tym względem coraz ciekawiej zaczyna się prezentować dotychczas niezbyt widoczny na scenie klubowej Szczecin. W maju i czerwcu czekają nas bowiem dwie interesujące imprezy w klimatach house, trance i techno. O tej drugiej opowiemy co nieco za jakiś czas, a tymczasem skupmy się na tym, co naprawdę niedługo – bo już 28 maja.

Nowa seria imprez w Szczecinie

W ostatnią sobotę maja w szczecińskiej Hali Odra odbędzie się nowy event organizowany przez kolektyw Deep In My Soul. Pierwszy epizod serii Projekt Odra zapowiada się jako mariaż klimatów deep i progressive z techno brzmieniem. Dobitnie wskazuje na to lineup, na którego czele stanie niemiecki duet Kyau & Albert, który w tym roku obchodzić będzie 25-lecie działalności. Oprócz nich, w gronie headlinerów znajduje się znany trance’owej braci Arctic Moon, który tym razem przygotuje specjalny set w klimatach techno. Dodatkowo za deckami zameldują się ikona polskiego techno o aliasie Siasia oraz nasz progresywny towar eksportowy – Milkwish. Pełny skład imprezy znajdziecie na poniższej grafice.

emuze.me

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Soul Deep in PROJEKT ODRA KYAU & ALBERT ARCTIC MOON SIASIA MILKWISH ADAM SOBIECH AQUATIC SIMON CZORTEZ DAMIANS MAR-IO MAX TRESHER MAYWAVE MI.STICK MR WHITE PAUL GAVRONSKY PETER FERN RADO VAN BEE RSR SASHA DUBROVSKY SOULS IN MOTION”

Impreza rozpocznie się już o godzinie 18:00 na plenerowej scenie GARDEN, by później przenieść się do hali, gdzie na dwóch scenach – RED i BLUE – zaprezentują się główne postaci wieczoru. Bilety na to wydarzenie dostępne są w cenie 89 zł (zwykle) i 289 zł (golden) pod tym linkiem.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym imprezę Deep In My Soul – Projekt Odra #1.

PDC

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?