Kygo kończy to, co zaczął Avicii. Kolejny pośmiertny utwór Szweda wyjdzie już w piątek!

Norweski producent postanowił doszlifować powstały przed Ultra Music Festival 2016 niewydany utwór Avicii’ego i Sandro Cavazzy.

kalendarz

Na początku grudnia w Sztokholmie odbył się specjalny koncert, będący swoistym hołdem świata muzyki tanecznej dla Tima Berglinga aka Avicii. Producent, który w 2018 roku popełnił samobójstwo, miał naprawdę spory wpływ na to, jak wygląda obecnie scena muzyki elektronicznej – a dowodem na to było właśnie to, co miało miejsce podczas trwającego ponad dwie godziny show.

Kygo odświeżył niewydany utwór Avicii’ego

Jakiś czas temu pisaliśmy na naszych łamach o zupełnie nowej wersji utworu “Forever Yours”, stworzonego przez Tima i Sandro Cavazzę. Track ten pierwszy raz mogliśmy usłyszeć podczas Ultra Music Festival 2020, jednak ostatecznie nie doczekał się oficjalnego wydania. Jak się okazało, za dokończenie dzieła zabrał się Kygo, który podczas tribute show w Sztokholmie po raz pierwszy zaprezentował dokończony track.

kalendarz

Informację o tym dość wyjątkowym wydaniu potwierdził sam Kyrre na swoim Instagramie.

ultra

Wyświetl ten post na Instagramie.

January 24th.. This one is special ❤️

Post udostępniony przez Kygo (@kygomusic)

Wyjątkowa historia

Sporą ciekawostką jest motyw, który możemy znaleźć na okładce. Widnieje bowiem na niej mapa Stanów Zjednoczonych z zaznaczoną trasą. Nie jest ona przypadkowa. To właśnie podczas podróży z Los Angeles do Miami (na występ Tima podczas Ultra Music Festival 2016) powstała pierwsza wersja “Forever Yours”.

Sam Kygo podkreśla, jak ważny jest dla niego ten utwór – mimo, iż nie udało mu się nigdy zasiąść z Avicii’m w jednym studiu.

kalendarz

Jednym z moich największych marzeń było pracować w studiu z Timem. Niestety, jak wiecie, nigdy do tego nie doszło. Więc kiedy on (Sandro) wysłał mi tę piosenkę, poczułem że to (stworzenie nowej wersji) będzie rzeczą najbliższą collabu z nim.

Kygo

Słowa te padły w materiale pokazującym kulisy powstawania tego utworu, który pojawił się na kanale youtube’owym szwedzkiego oddziału wytwórni Universal. Minutowy materiał znajdziecie poniżej.


Premiera już w piątek

W każdym razie – utwór już w najbliższy piątek oficjalnie ujrzy światło dzienne. Z kolei już teraz możecie posłuchać wersji akustycznej, zarejestrowanej w ubiegłym roku.

https://www.youtube.com/watch?v=bOGf0qKKYkk

kalendarz

ultra

kalendarz

Total
8
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?