Kygo wysmażył radiowy hit wiosny już w lutym. Oto jego nowy singiel pt. “Dancing Feet”

Pierwszy singiel Kygo w 2022 roku nosi nazwę “Dancing Feet” i jest kolaboracją z formacją DNCE, której liderem jest Joe Jonas.

freedom

Popularność gatunku tropical house w stacjach radiowych była szczególnie widoczna 7-8 lat temu. Wówczas swoje pierwsze duże hity wydawał Kygo, który zresztą był głównym popularyzatorem lżejszego, acz wciąż tanecznego grania. Bardzo szybko udało się Norwegowi stanąć w jednym z pierwszych rzędów światowych gwiazd muzyki tanecznej. Ten stan rzeczy nie zmienił się zresztą po dziś dzień. Z tego faktu headliner ubiegłorocznej edycji FEST Festival zresztą skrzętnie korzysta, tworząc nowe utwory z topowymi postaciami muzyki popularnej.

Pierwszy singiel w tym roku

Kolejny przykład kooperacji na szczycie mamy właśnie przed sobą. Na pierwszy singiel w 2022 roku, Kyrre wytypował collab z formacją DNCE, na której czele stoi Joe Jonas (tak, z tych Jonas Brothers). Zespół ten możecie znać chociażby z radiowego hitu “Cake By The Ocean”.

Norwesko-amerykanska kooperacja nazywa się “Dancing Feet” i w swoim brzmieniu jawnie koresponduje z klimatami disco i funk, które w różny sposób w ostatnich latach wracają do popu. Oldskulowe brzmienie w połączeniu z charakterystycznymi dla Kygo chwytami akordów daje naprawdę chwytliwy kawałek, który może zawojować radiostacjami w najbliższych tygodniach.

Joe i ja poznaliśmy się lata temu w Las Vegas i od jakiegoś czasu chcieliśmy znaleźć odpowiednią piosenkę do wspólnej pracy. Kiedy zacząłem pracować nad “Dancing Feet” z Davidem Stewartem, od razu zrozumieliśmy, że to wyjątkowy utwór. Wcześniej nagrał z Joe kilka kawałków i oboje czuliśmy, że może być idealnym kawałkiem układanki. Kilka tygodni później Joe i ja byliśmy już razem w studiu w LA i wreszcie stworzyliśmy wspólną piosenkę, którą oboje naprawdę uwielbiamy! Wspaniale było mieć okazję wspólnie nakręcić teledysk w Miami i wykonać piosenkę podczas weekendu Super Bowl.

Kygo

Kygo feat. DNCE “Dancing Feet” – posłuchaj

Utwór jest już dostępny – możecie go sprawdzić poniżej.

freedom

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?