Kygo remiksuje kultowy kawałek Michaela Jacksona “Say Say Say”

Norweski producent po raz kolejny powraca z odświeżoną wersją klasyka z lat 80tych – tym razem na tapet Kygo trafił hit Michaela Jacksona.

kalendarz

Kygo to artysta, którego konto zasila spora liczba przebojów, przy czym wiele z nich nosi miano wakacyjnych hitów. Kilka razy w swojej karierze norweski producent pracował też nad nowymi wersjami dla popularnych szczególnie w latach 80ych utworów. Odświeżył on z sukcesem takie kultowe kawałki jak: “Hot Stuff” od Donny Summer, “Higher Love” z wokalem Whitney Houston oraz “What’s Love Got to Do with It” Tiny Turner. Natomiast teraz przyszła kolej na remake utworu należącego do króla popu – Michaela Jacksona.

Nowa wersja klasyka

Oryginalne “Say Say Say” to światowy przebój z 1983 roku autorstwa Michaela Jacksona i Paula McCartneya. Numer doczekał się też popularnej, tanecznej odsłony za sprawą holenderskiego zespołu Hi-Tack. Ten prawie 20 lat temu wydał “Say Say Say (Waiting 4 U)”, gdzie samplowany jest właśnie klasyk z lat 80-tych. Numer po dziś dzień można spotkać w polskich rozgłośniach radiowych – i wcale nas to nie dziwi, bo to jest naprawdę dobry sztos.

emuze.me

Teraz, po czterech dekadach, od wydania utwór zyskał nową wersję od Kygo. Jak w przypadku większości poprzednich utworów od artysty, również i ten został stworzony w typowym dla niego stylu Tropical House. Kygo zatem prawdopodobnie wydał kolejny hit, który będzie podbijał stacje radiowe w nadchodzących letnich miesiącach.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?