Kygo i The Weeknd stworzą wspólny utwór? Norweg zabrał głos w tej sprawie

Norweski DJ i producent Kygo przyznał w wywiadzie z Zanem Lowe, że bardzo liczy na collab z The Weeknd. Panowie mieli już okazję działać razem w studio.

silesia beats

Norweski DJ i producent Kygo wbił się kilka lat temu na wyżyny swojej popularności za sprawą singla “Firestone“. Od tego czasu Kyrre trzyma stały, wysoki poziom. Można o nim mówić już w kategoriach światowej gwiazdy, która wyprodukowała już całą masę hitów i wydała aż trzy albumy. Jego talent został dostrzeżony przez wielu popularnych artystów, z którymi miał okazję już współpracować. W wywiadzie dla Apple Music muzyk stwierdził, że bardzo chciałby nagrać coś wspólnie z cenionym przez wielu The Weeknd.

Kygo potwierdził, że miał już okazję spotkać się i pracować z Abelem, i ma nadzieję na stworzenie wspólnego, pełnoprawnego utworu.

jay_cluss

Bardzo chciałbym zrobić coś z The Weeknd. Tworzyliśmy już wcześniej. Naprawdę mam nadzieję, że to się kiedyś stanie.” – stwierdził Norweg w wywiadzie.

ultra

Autor takich hitów jak “Blinding Lights” czy “Starboy” niejednokrotnie współpracował z gwiazdami muzyki elektronicznej. Kanadyjski wokalista ma bowiem na swoim koncie collaby z takimi tuzami jak Gesaffelstein, Kavinsky czy Daft Punk.

Na ten moment nic nie jest przesądzone – natomiast, jeżeli artyści dojdą do porozumienia, to możemy spodziewać się grubego hitu z dużymi liczbami!

silesia beats

kalendarz

Total
25
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?