Kygo po raz kolejny łamie gatunkowe schematy. Oto jego najnowszy singiel… z Tiną Turner!

Norweski producent jest ekspertem w dziedzinie nieszablonowych crossoverów. Niedawno była Whitney Houston, a teraz Tina Turner. Oto nowy numer Kygo.

kontakt

Ostatnie miesiące w wykonaniu Kygo były bogate w aktywne działanie. 29 maja Norweg wydał swój trzeci studyjny album, zatytułowany “Golden Hour”. Na krążku ukazały się kolaboracje z takimi artystami jak: Zara Larsson, One Republic, czy Sandro Cavazza.

Nie od dziś wiadomo, że sympatyczny Norweg ma smykałkę do tworzenia potężnych hitów – i tym razem było podobnie. Płyta osiągnęła wysokie miejsca na listach sprzedaży w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, czy Kanadzie.

Minęło stosunkowo niewiele czasu i wydawać by się mogło, że Kyrre Gørvell-Dahll będzie chciał trochę odpocząć po sukcesie związanym z albumem, ale nic z tych rzeczy. Artysta nieraz już udowadniał, że lubi odświeżać klasyki. Na swoim koncie ma już oficjalne remixy dla takich nazwisk, jak A-HA czy Whitney Houston.

Tym razem równie mocno zaskoczył swoich fanów i przedstawił odświeżoną wersję “What’s Love Got to Do with It” legendarnej amerykańskiej wokalistki Tiny Turner.

Nie mógłbym być bardziej podekscytowany współpracą z Tiną Turner, ikoną, której słuchałem dorastając. „What’s Love Got To Do With It” to jedna z moich ulubionych piosenek wszechczasów, więc możliwość jej odświeżenia była wyjątkowym momentem w mojej karierze.

Uwielbiam pracować nad ponadczasowymi wokalami i chociaż zachowanie elementów oryginalnego utworu i dodawanie własnego akcentu jest trudne, jestem bardzo zadowolony z tego, jak to się skończyło!

Kygo

Posłuchajcie, jak Norweg sobie poradził z tym niełatwym zadaniem.

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?