Plotki okazały się prawdą. Na nowym albumie Lady Gagi znajdą się m.in. Tchami, Skrillex oraz Axwell!

Poznaliśmy skład producentów odpowiedzialnych za najnowszy album Lady Gagi. Swoje trzy grosze wtrącili między innymi Axwell, Madeon czy Skrillex.

sunrise

W lutym Lady Gaga oficjalnie powróciła na scenę ze swoim nowym singlemStupid Love. Za produkcją utworu stał między innymi Tchami. Numer stał się niezwykle popularny, a w serwisie Spotify zyskał już prawie sto milionów odsłuchów – a to nie w kij dmuchał! Produkcja którą “wyświęcił” sam Francuz to pierwszy singiel z nowego albumu Lady Gagi – i co najważniejsze – jeden z wielu z udziałem świata EDMu.

EDMowa gromada na szóstym krążku Amerykanki

Już od jakiegoś czasu mówiło się, że na albumie “Chromatica” zjawi się kilku elektronicznych twórców. Temperaturę podkręcił również sam Axwell, który dodał na swoim instagramie krótkiego posta sugerującego udział przy wydawnictwie. Teraz pogłoski te znalazły swoje potwierdzenie. Na Instagramie duetu Bloodpop (czyli współproducentów albumu) pojawił się post z tracklistą płyty. W poście oznaczeni zostali wszyscy artyści zaangażowani w projekt – a wśród nich całą gromadę popularnych producentów EDM.

kalendarz

Wyświetl ten post na Instagramie.

🛡💖🛡

Post udostępniony przez BloodPop® 👁👅👁 (@bloodpop)

“Chromatica” będzie zawierać wkład takich muzyków, jak Tchami, Skrillex, Axwell, Madeon, Klahr czy Boys Noize. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która może zdziałać cuda na słuchawkach czy głośnikach. Jak poradzi sobie nowy krążek Lady Gagi? O tym przekonamy się pod koniec maja.

kalendarz

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?