Axwell macza palce w nowym albumie Lady Gagi? Wskazuje na to usunięty już wpis Szweda

Na Twitterze szwedzkiego producenta pojawił się – a potem szybko został usunięty – wpis zawierający hasztag używany w kontekście nowego albumu wokalistki.

kalendarz

Są postacie w branży muzyki elektronicznej, które swobodnie można nazwać legendami. Ich osiągnięcia i wkład w rozwój EDM jest tak wielki, że ciężko z tym w jakikolwiek sposób polemizować. Takim przykładem jest z pewnością Axel Hedfors, znany szerzej jako Axwell.

Fani szwedzkiego producenta z niecierpliwością czekają na każdą, nawet najmniejszą informację, dotyczącą nowej muzyki od Szweda. Nie wspominając już o aliasie Swedish House Mafia – w tym wypadku jednak panowie wolą wypuszczać nowy merch, zamiast nowych utworów. Z występami także krucho – o tegorocznej trasie bowiem cisza…

emuze.me

To wszystko może być jednak ciszą przed naprawdę mocną burzą – chodzą bowiem słuchy, że Axel macza palce w produkcji nowego albumu Lady Gagi!

Axwell współpracuje z Lady Gagą?

Świadczyć może o tym wyemitowany na Twitterze producenta (a później szybko usunięty) wpis zawierający używany przez fanów w kontekście nowego albumu wokalistki hasztag #LG6.

ultra

W tym roku możemy spodziewać się szóstego studyjnego (i pierwszego od 4 lat) albumu amerykańskiej artystki. Według informacji pojawiających się na zrzeszającym fanów artystki forum GagaDaily, Stefani postawi w większej mierze na elektroniczne brzmienia. W projekt mogą być zaangażowani między innymi Tchami, Skrillex, Diplo, czy właśnie Axwell.

To nie pierwsze spotkanie Gagi z EDMem…

Póki co, mamy do czynienia wyłącznie z plotkami – jednak pikanterii sprawie dodaje fakt, iż Gaga współpracowała już w przeszłości z elektronicznymi producentami. W procesie twórczym jej poprzedniego albumu – “ARTPOP” – brały udział bowiem takie postaci, jak Madeon, Zedd, David Guetta czy Infected Mushroom. Wszystko jest więc możliwe – i kto wie, być może faktycznie dojdzie do tak mocnej kolaboracji!

kalendarz

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?