Lane 8

Lane 8 zapowiada nowy album i… zmianę stylu. Jest już pierwszy singiel z “Reviver”!

Lane 8 zapowiada na 2022 rok swój nowy, już czwarty, album pt. “Reviver”, wydając singiel o tym samym tytule.

pdc

Lane 8 to uznana postać na scenie melodyjnego house’u. Amerykański producent ma już na koncie 3 studyjne albumy i jest postacią, od której zaczynają się line-upy największych imprez w stylu progressive/deep house. W ostatnich latach prężnie rozwinął się także jego label “This Never Happened”, w którym regularnie wydają obecnie między innymi Dirty South, Le Youth, czy Sultan + Shepard. Artysta nie zamierza na tym poprzestać, i już doczekaliśmy się zapowiedzi nowego albumu na przyszły rok – konkretnie 21 stycznia.

Szykuje się zmiana stylu?

Artysta we swoim wpisie lekko wskazał, że nadchodzący album może być nieco inny niż poprzednie.

Kiedy tworzyłem “Reviver”, jednym z moich głównym celów było odkrycie siebie na nowo. Czułem to przy pracy nad innymi albumami, ale tym razem było to silniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Podczas produkcji, zdałem sobie sprawę jak bardzo zmieniłem się w ciągu dwóch lat od mojego poprzedniego albumu. Wydarzenia które miały miejsce na świecie jak i w moim życiu prywatnym zmieniły mnie i moją perspektywę na życie. Wolność, jaką poczułem po uświadomieniu sobie tego była niezwykle silna, i muzyka przychodziła prawie bez wysiłku przez następne miesiące.

Brzmieniowo, “Reviver” to mój najbardziej nastawiony na dancefloor album. Naprawdę podnoszące na duchu było testowanie tych kawałków w ostatnich tygodniach, poczucie tej energii o której marzyłem podczas ich tworzenia. […]Lane 8

Poznaliśmy już tracklistę nowego wydawnictwa Lane 8. Składa się ona z 13 utworów.

Lane 8 “Reviver” – tracklista

 1. Survive (feat. Channy Leaneagh)
 2. Reviver
 3. All I Want (feat. Arctic Lake)
 4. Watermelon Wormhole
 5. Together (feat. Solomon Grey)
 6. Illuminate
 7. Red Lights (feat. Emmit Fenn)
 8. Nuclear Lethargy
 9. What Have You Done To Me? (feat. Arctic Lake)
 10. Trampoline Counting Stars
 11. Automatic (feat. Solomon Grey)
 12. Closer
 13. I’ll Wait (feat. Channy Leaneagh)

Nie możemy się doczekać – a niestety będzie trzeba uzbroić się w cierpliwość, i to aż dwumiesięczną. Na osłodę jednak ukazał się już tytułowy singiel z nadchodzącego albumu, a w najbliższych tygodniach możemy się pewnie spodziewać kolejnych kawałków które znajdą się na “Reviver”.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?