Największe lasershow na świecie już 29 marca w Miami! Gareth Emery powraca ze swoim Laserface

Długo wyczekiwane wydarzenie powraca! Gareth Emery zaprezentuje nową odsłonę swojego laser-show podczas Miami Music Week.

silesia beats

To będzie widowisko jakich mało! Gareth Emery powraca ze swoim unikatowym projektem Laserface, czyli oszałamiającym muzycznym koncertem z zapierającym dech w piersiach pokazem laserów. Autorem wizualnego show jest światowej sławy projektant Anthony Garcia.

Jak reklamuje się producent, Laserface to idealne połączenie muzyki progressive z niespotykaną dotąd liczbą laserów. Wszystko przygotowane przez pięćdziesięcioosobową ekipę z użyciem najnowocześniejszego sprzętu.

jay_cluss

Premiera nowego sezonu show już 29 marca podczas Miami Music Week. W lineup’ie imprezy znaleźli się też Tritonal, Gabriel & Dresden, Emma Hewitt, Omnia oraz Luccio. Laserface odbędzie się w dzielnicy Wynwood, gdzie co roku mają miejsce największe i najbardziej prestiżowe imprezy MMW. Zapowiada się wyjątkowe wydarzenie w klimatach trance!

ultra

To nie koniec dobrych wiadomości. W tym roku projekt Laserface chce dotrzeć do najdalszych zakątków świata. W związku z tym Gareth Emery zapowiedział, że ze swoim show wystąpi w ponad dziesięciu miastach globu. Na razie ujawniono 3 daty koncertu. Oprócz wspomnianego Miami wydarzenie odbędzie się w Seattle (6 kwietnia) oraz w Nowym Jorku (31 maja). Kolejne daty i miejsca eventu będą ogłaszane niebawem.

Czy efektowna trasa koncertowa zahaczy o Polskę? Kto wie – na ten moment możemy być pewni występu brytyjskiego artysty w gliwickiej Arenie już 27 kwietnia, podczas europejskiej edycji Dreamstate – a to wszystko w oczekiwaniu na wspólny album Garetha i Ashley’a Wallbridge’a, który na rynku wydawniczym pojawi się 10 maja!

silesia beats

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?