Klątwa Vegasów trwa. Like Mike nie dotrze na Silesia Beats, ale za to Dimitri Vegas zagra dwa sety

Jak czytamy w staremencie, Like Mike nie dotrze do Polski “z przyczyn osobistych”. Dimitri Vegas ma za to zagrać na Silesia Beats dwukrotnie.

sunrise

Fani duetu Dimitri Vegas & Like Mike w Polsce ewidentnie nie mają lekko ze swoimi ulubieńcami. Ich ostatni set zagrany w pełnym składzie na naszych ziemiach odbył się ponad dekadę temu w ramach Audiolake Festival. Od tamtego momentu Vegasi mieli dwa podejścia do powrotu nad Wisłę. Niestety, oba (w 2017 i 2018 roku) były nieudane. Za pierwszym razem nie udało im się dotrzeć na Sunrise Festival, choć dotarli już na lotnisko w Goleniowie, zaś za drugim razem odwołana została impreza, na której mieli być oni headlinerami. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że przy tegorocznym podejściu – w ramach odbywającego się w dniu emisji tego tekstu Silesia Beats – uda się przełamać tę klątwę. Niestety, w sobotnie popołudnie, na kilka godzin przed otwarciem dla festiwalowiczów PreZero Areny Gliwice, okazało się że jeszcze będziemy musieli poczekać na braci Thivaios w komplecie.

Organizator Silesia Beats na swoich social mediach poinformował o tym, że Like Mike nie dotrze na występ w Gliwicach. Tłumaczone jest to “przyczynami osobistymi”. Podkreślono także, że jest to niezwiązane z działaniami organizatorów – czyli agencji PMG Group – którzy, według oświadczenia, mieli dopełnić wszelkich obowiązków. W związku z tym na scenie pojawi się tylko Dimitri Vegas. Nie jest to pierwsza tego typu sytuacja z tym duetem – w 2012 roku na Sunrise Festival również zabrakło Mike’a.

kalendarz

Są jednak dobre informacje. Pierwotnie planowany na 60 minut set headlinerski zostanie przedłużony o pół godziny. Mało tego – Dimitri Vegas zagra dodatkowego seta w Technobusie. Zaktualizowane timetable ma zostać opublikowane wkrótce.

ultra

Poniżej znajdziecie pełną treść oświadczenia organizatorów.

Drodzy Fani i Goście Silesia Beats.

Informujemy, że z przyczyn osobistych Like Mike nie będzie mógł dziś wystąpić. DIMITRI VEGAS wystąpi BEZ ZMIAN podczas SILESIA BEATS i zapewni Wam niesamowite show!

Jako organizator dopełniliśmy wszelkich obowiązków i ta decyzja jest niezależna od nas.

Będąc w stałym kontakcie z managementem, mamy również dobre wiadomości. Specjalnie dla Was, przedłużamy występ Dimitri Vegas do 90 min na main stage, oraz… Dimitri Vegas zagra również specjalnego seta w TECHNOBUSIE!

O zasadach wstępu na ten specjalny set, poinformujemy Was w osobnym poście już niedługo.

Całe wydarzenie Silesia Beats rusza o godz.19:00 i jesteśmy przygotowani w 100% aby wspólnie stworzyć najgłośniejszą noc na Śląsku!

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?