kontakt

W erze setek streamowanych koncertów i festiwali każdego dnia, aby zyskać większe grono widzów, trzeba zaproponować coś nowego. Artysta prócz dobrej selekcji utworów i prezentacji swoich umiejętności, często musi zaskoczyć kreatywnym pomysłem na występ. DJe stawiają więc na swoją charyzmę, profesjonalne ujęcia, nowe technologie, wyjątkowych gości oraz na ciekawą scenografię i miejsca.

Jednymi z głośniejszych transmitowanych w Internecie setów były te z serii United at Home. Występy Davida Guetty podbiły serca tysięcy fanów EDMu, a jeden z ostatnich był zorganizowany na terenie jego rodzinnego kraju. Na podobny pomysł wpadł Kygo.

Kygo w górach

Norweg w ostatnim roku podbił serca słuchaczy nowymi wersjami hitów takich jak “Higher Love”, “What’s Love Got to Do with It” oraz “Hot Stuff”. Oprócz nowych produkcji, artysta ma w planach zagrać seta w okoliczności malowniczych, zimowych widoków, na szczycie jednej z gór w paśmie Sunnmøre Alps. Podczas występu mają pojawić się goście. Transmisję zaplanowano na 5 marca o godzinie 19:00.

Plakat promujący występ Kygo Sunnmore Alps na platformie Moment House

Gdzie obejrzeć?

Występ Kygo będzie transmitowany na platformie Moment House. Aby obejrzeć set artysty wprost z malowniczych norweskich gór, trzeba będzie zakupić do niego dostęp. Bilety można nabyć na tej stronie. Koszt “wejściówki” to około 56zł. Prócz livestreamu można nabyć gadżety związane z występem Norwega. Podczas transmisji będzie trwała sprzedaż merchu przygotowanego z okazji występu. W jego skład wchodzą t-shirty, słuchawki sygnowane marką Kygo oraz vinyle jego najnowszego albumu – Golden Hour.

Koszulka Kygo, livestream z Sunnmore Alps.

Poprzednie streamy

Ostatnim opublikowanym w sieci występem Kygo był set zagrany w ramach Golden Hour Festival. Już zeszłoroczna transmisja stała na wysokim poziomie produkcyjnym. Widoki towarzyszące muzyce Norwega świetnie wpisywały się całokształt wydarzenia. W jego czasie mogliśmy usłyszeć premierowy mashup Feel The Vibe (tak, to od duetu DJ Kuba & Neitan) x Born To Be Yours, którego fragment znajduje się poniżej.

kontakt