Lost Frequencies wraz z twórcą jednego z największych hitów 2023 roku wydaje nowy singiel

Belgijski producent wydał właśnie nowy singiel we współpracy z Davidem Kushnerem, autorem utworu “Daylight”.

kalendarz

Aby robić rzeczy duże, należy dobierać odpowiednich kolegów – maksyma ta jest dość znana i szeroko używana w wielu branżach. Z pewnością słyszał o niej także Lost Frequencies, który swój najnowszy singiel wydał z twórcą jednego z największych hitów 2023 roku. Sam zresztą sroce spod ogona nie wypadł – belgijski producent ma bowiem na koncie masę dużych radiowych kawałków, na czele z “Are You With Me” czy “Where Are You Now”. W ostatnich miesiącach zaś mieliśmy okazję usłyszeć na rotacjach jego kolaborację z formacją Bastille, zatytułowaną “Head Down“.

Gwiazdy z dwóch różnych światów

Najnowszy singiel Felixa nosi tytuł “In My Bones”. W tym kawałku wokalnie udzielił się nie byle kto, bo David Kushner. Amerykanin nie dalej jak rok temu zachwycił internet utworem “Daylight”, który w około rok od wydania przekroczył na platformie Spotify pułap miliarda streamów. Mamy tu więc do czynienia z solidną kombinacją dwóch naprawdę rozpoznawalnych postaci na scenie muzycznej.

kalendarz

“In My Bones” to nie tylko piosenka. To podróż w głąb ludzkiego doświadczenia, gdzie znajdziemy najskrytsze emocje, a melodie pozostają długo po ucichnięciu muzyki. Współpraca z Davidem Kushnerem nad tym kawałkiem była niezapomnianym przeżyciem. Jestem bardzo podekscytowany możliwością podzielenia się ze światem surowymi emocjami i dźwiękowym urokiem “In My Bones”.

Lost Frequencies

Zważywszy na dotychczasowe sukcesy obu twórców możemy spodziewać się, że “In My Bones” będziemy mieli okazję usłyszeć w trakcie nadchodzących wakacji nieraz. A swój pierwszy odsłuch możecie odfajkować poniżej.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?