LOUD ABOUT US! wydali singiel w wytwórni Jauza. Jest szybki!

Polski duet LOUD ABOUT US! debiutuje w wytwórni ikony muzyki Bass House – Jauza. Ich collab z Geraldem Le Funk jest już dostępny.

kalendarz

Polski duet LOUD ABOUT US! podczas swojej dość krótkiej, bo zaledwie kilkuletniej kariery, zdołał już odwiedzić wiele mocnych labeli – ze Spinnin’ Records na czele.. Panowie nie osiadają jednak na laurach i korzystają z tego, że ich muzyka jest wśród innych producentów szanowana i supportowana. Oprócz tego, Kamil i Krzysiek mogą odhaczyć już występ w kolońskim klubie Bootshaus, przez wielu uznawanym za jeden z najlepszych w Europie.

Wśród sprzyjających ich artystów jest chociażby Jauz – jeden z ojców sukcesu gatunku bass house. Sam już od dłuższego czasu gra utwory chłopaków w swoich setach – ale to nie koniec, ponieważ ostatecznie mazowiecki duet wylądował w Bite This! – labelu Amerykanina.

emuze.me

Gerald De Funk wydał dziś nakładem labelu Sama EP-kę o tytule “Dance Flow“. Składa się ona z dwóch utworów, a Polacy zaznaczyli swoją obecność w tym tytułowym. Numer jest naprawdę energetyczny i wpisuje się w nurt “szybkiego bass house’u“, do którego właściciel wytwórni zdążył nas przyzwyczaić.

O tym, że holendersko-polski collab dojdzie do skutku, dowiedzieliśmy się już w grudniu. Wszystko to dzięki specjalnemu mixtape’owi, który wydał inny polski producent – Sikdope.

ultra

Już teraz sprawdźcie, jak w stajni Jauza poradzili sobie LOUD ABOUT US!.

emuze.me

Total
19
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?