LOUD ABOUT US w ofensywie! Już w piątek nowy numer w labelu duetu Showtek!

sunrise

“Naprawdę przyjemnie pisać o polskich artystach, odnoszących sukcesy na zagranicznej scenie muzyki elektronicznej” – ten tekst jest powtarzany w prasowych notkach jak mantra zawsze, kiedy jakiś rodzimy producent wybije się ze swoją produkcją do jednej z zagranicznych wytwórni muzycznych, ale jak tu się nie cieszyć z formy naszych reprezentantów EDM? Szczególnie, że coraz częściej – casus chociażby Blindersa – te release’y nie są tylko pojedynczymi zdarzeniami, a stają się czymś regularnym. I właśnie podobny mechanizm zaczyna być zauważalny u młodego duetu, występującego jako LOUD ABOUT US!

Jakiś czas temu informowaliśmy o kolejnym sukcesie Kamila i Krzyśka, mianowicie o kolejnym release’ie w Hexagonie, wytwórni Don Diablo. Numer “Kill The Beat” od kilku tygodni jest dostępny w szerokiej dystrybucji, jednak panowie nie spoczywają na laurach – a dowodem na to jest nowy singiel, który na rynku znajdzie się jutro.

kalendarz

Track nazywa się “Get Down” i zostanie wydany nakładem Skink Records, czyli sublabelu Spinnin’ Records, nad którym pieczę sprawuje holenderski duet Showtek.

kalendarz

Dla osób, które zetknęły się ze stylem Polaków nie będzie to specjalnie zaskakujący utwór. Nie zmienia to jednak faktu, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym kawałkiem Bass House’u, mającym spory potencjał na wielkich festiwalowych scenach. Jeśli nie wierzycie, i nie chcecie czekać do północy (a wtedy będzie można już znaleźć “Get Down” w oficjalnej dystrybucji), to możecie zescrollować nieco niżej, gdzie znajdziecie rip kawałka z jednego z setów (autor kanału wspomina o Hardwellu, nie znaleźliśmy jednak informacji potwierdzających). Naszym zdaniem – dobra robota!

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?