LOUD ABOUT US! zgłasza gotowość na lato house’owym “Groove On”

Już nie bass house, a po prostu house – taki sound definiuje w ostatnim czasie projekt LOUD ABOUT US!, na co dowodem jest najnowszy singiel.

kalendarz

To, co dzieje się w ostatnich kilku latach w ramach projektu LOUD ABOUT US! można określić swobodnie w kategoriach nieprzewidywalności. Od momentu odejścia od klasycznego bass house’owego stylu, z którego znany był ten wówczas jeszcze duet, reprezentujący obecnie tej projekt Krzysiek próbuje sił w różnych brzmieniach. Punktem wspólnym jest jednak szeroko rozumiana muzyka house, która w różnych odsłonach przewija się w ostatnich jego singlach. Nie było ich zresztą zbyt wiele – oryginalnych release’ów w ubiegłym roku naliczyliśmy się tylko dwóch. Były one jednak wydawane nie byle gdzie, bo w FUTURE (jednym z labeli uniwersum Dona Diablo) oraz w Toolroom (wytwórnia Marka Knight’a).

Tak teraz brzmi LOUD ABOUT US!

Pierwszy singiel LOUD ABOUT US! na rok 2024 to natomiast kawałek wydany własnym sumptem. “Groove On” – bo tak się nazywa – jest wydawane w naprawdę dobrym momencie. Mamy wszak maj, a coraz bliższe już ciepłe dni zdecydowanie sprzyjają słuchaniu i graniu muzyki house. Tym samym najnowsza propozycja Polaka – osadzona właśnie w takich klimatach – zdecydowanie zyskuje. Tym bardziej, że otrzymaliśmy kawałek wypełniony dobrze działającym w letnich warunkach groove’m – choć nie brak też patentów znanych z innych podgatunków house’u. Daje to całkiem ciekawą i lekkostrawną mieszankę.

kalendarz

Najnowszą propozycję projektu LOUD ABOUT US! możecie sprawdzić poniżej.

ultra


foto: Gromysz

kalendarz

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?