Lucas & Steve wylądowali w wytwórni Tomorrowlandu z singlem pt. “SICK!”. Tytuł mówi sam za siebie?

W ostatnich dniach nakładem Tomorrowland Music ukazał się utwór “SICK!” duetu Lucas & Steve. Holendrzy tym razem poszli zdecydowanie mocniej!

sunrise

W natłoku ciekawych premier, który utrzymuje się od kilku dni, warto także zwrócić uwagę na “SICK!” – ostatni utwór duetu Lucas & Steve. Wydana nakładem Tomorrowland Music pozycja to zdecydowanie coś rzadziej spotykanego pod względem stylu w twórczości Holendrów.

Coś innego

Holenderscy producenci znani są raczej z emocjonalnych melodii, promiennych dropów oraz ciepłych wokali. “SICK!” to z kolei o wiele mocniejsza propozycja. Zapewne też dzięki temu jest częścią składanki Tomorrowland, której przyświeca hasło “Reflection of Love”. Kolekcja, w której znajdują się utwory największych gwiazd EDM, ma uczcić powrót kultowego festiwalu po trzech latach pandemicznej nieobecności.

kalendarz

Rok oczekiwania

“SICK!” był grany przez swoich autorów w ostatnich miesiącach niejednokrotnie (w tym także na Sunrise Festival), jednak oficjalnej zapowiedzi doczekał się dopiero podczas Tomorrowland, po secie Armina van Buurena. Sezon festiwalowy wciąż trwa, więc “SICK” będzie wybrzmiewało na głośnikach na całym świecie jeszcze długo!

ultra

kalendarz

sunrise

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?