Tej jesieni Lucas & Steve wydadzą debiutancki album – w sam raz na dziesięciolecie duetu!

Holenderski duet już w październiku wyda swój debiutancki studyjny album, zatytułowany “Letters To Remember”.

kalendarz

Wspólnie działają już od dziesięciu lat i przez ten czas zdołali zdobyć miano jednego z najciekawszych duetów na światowej scenie EDM. Mimo tak długiego stażu i wielu hitów w dyskografii, duet Lucas & Steve wciąż nie wydał studyjnego albumu. Sytuacja ta zmieni się jednak już 16 października – wtedy to ukaże się pierwszy krążek Holendrów. Biorąc pod uwagę ilość hitów, którą udało się duetowi z Maastricht stworzyć na przestrzeni lat, to nie powinno być problemu ze sprzedażą “Letters To Remember“.

Zapowiedź wydania debiutanckiego albumu została połączona z premierą nowego singla. Nosi on tytuł “Another Life” i zawiera wokale norweskiej piosenkarki Alidy, która na swoim koncie ma już współpracę chociażby z Robinem Schulzem. Track powstał jeszcze przed wprowadzeniem pandemicznych restrykcji.

emuze.me

W ‘Another Life’ pokazujemy dokładnie ten styl, który usłyszycie również na naszym albumie. Znacznie bardziej dojrzałe popowe brzmienie z rozpoznawalnymi melodiami. Napisaliśmy ten utwór razem z niesamowicie dobrą piosenkarką Alidą w Los Angeles. Efekt końcowy jest naprawdę niesamowity. Cieszymy się, że w końcu możemy to wypuścić”.

Lucas de Wert i Steven Jansen (Lucas & Steve)

Utwór ma spory potencjał aby zagościć w rozgłośniach radiowych – także w Polsce, co dotychczas takie oczywiste nie było. Warto przy okazji dodać, że duet zaprezentuje się w naszym kraju podczas przyszłorocznej edycji Sunrise Festival. Zatem – czekamy!

emuze.me

ultra

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?