Trance’owe rozpoczęcie wakacji do zobaczenia na żywo! Livestream z Luminosity 2024

W holenderskim Zandvoort trwa tegoroczna edycja Luminosity Beach Festival. Sety z tego eventu można podglądać na żywo!

sunrise

Niby niepozorna plaża w holenderskim Zandvoort, a przez lata zyskała miano jednego z najbardziej klimatycznych miejsc europejskiej sceny trance. Ostatni weekend czerwca to czas Luminosity Beach Festival – imprezy, która może nie zachwyca aspektami technicznymi, za to z pewnością nadrabia lineup’em. Co roku występuje tam śmietanka tego gatunku muzyki elektronicznej – na czele tegorocznego składu są chociażby Aly & Fila, Bryan Kearney, Giuseppe Ottaviani, John O’Callaghan, Marco V, Markus Schulz, MaRLo, Paul Oakenfold i Paul van Dyk.

W dniach 27-30 czerwca w Zandvoort nie zabraknie też obszernej polskiej reprezentacji. Naszą trance’ową myśl będą godnie reprezentować Arctic Moon, Indecent Noise, Nitrous Oxide, Simon O’Shine, Robbie Seed, Jackob Rocksonn oraz Andromedha.

kalendarz

Luminosity Beach Festival 2024 – livestream

Ci, których w Holandii zabraknie, będą mogli obejrzeć wydarzenia z Luminosity Beach Festival 2024 w internecie. Organizatorzy uruchomili bowiem oficjalny livestream z głównej sceny imprezy. Będziemy mieli więc okazję zobaczyć główne sety eventu – choć dokładna rozpiska jeszcze nie została podana. Jeśli coś się zmieni, będziemy o tym informować.

kalendarz

Stream dostępny jest na facebook’u, youtube oraz twitchu Luminosity Events. Poniżej udostępniamy player z tej drugiej platformy.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?