Luminosity ogłasza pierwsze nazwiska przyszłorocznej edycji. Wśród nich polski producent

Trance’owe rozpoczęcie wakacji w holenderskim Zandvoort będzie obfitować w czołówkę światowej sceny. W tym gronie jest także polski akcent.

sunrise

Tegoroczny sezon letnich festiwali jest już dawno za nami, lecz większość już teraz zaczyna planować przyszłoroczne edycje. Fani rozważają różne opcje, a organizatorzy przygotowują kolejne edycje swoich festiwali. Propozycji nie brak zarówno z rodzimego rynku, jak i z tych zagranicznych. Fani muzyki trance z naszego kraju coraz chętniej spoglądają w kontekście letnich eventów w stronę Holandii, a konkretnie odbywającego się tam Luminosity. Włodarze eventu ogłosili właśnie pierwszą fazę lineupu swojego rozpoczynającego wakacje festiwalu.

Trance na plaży

Luminosity Beach Festival to letni festiwal muzyki trance, który odbędzie się w dniach 23-25 czerwca 2023 roku w Beachclub Bernie’s w Zandvoort. Na holenderską plażę zjadą się po raz kolejni fani muzyki trance. W przyszłym roku będą oni mogli usłyszeć plejadę gwiazd i to w dłuższych względem zwykłych festiwali setach. 4 godziny na scenie spędzi Ferry Corsten. Godzinę mniej otrzymali Paul van Dyk, Aly & Fila czy Markus Schulz. W lineupie znaleźli się również Richard Durand, Ben Gold czy nasz rodak Roobie Seed. Pierwszą fazę lineup Luminosity Beach Festival znajdziecie poniżej.

kalendarz

Luminosity Beach Festival – Lineup Phase 1

Headliners

Aly & Fila (3h set)
Bryan Kearney (3h set)
Ferry Corsten (4h set)
KEY 4050 (3h set)
Markus Schulz (3h set)
Paul van Dyk (3h set)
Ben Gold
Jordan Suckley
The Thrillseekers
Richard Durand

Support

Adam Ellis
Allen Watts
Billy Gillies
Cold Blue
David Rust
Kyau & Albert
Manuel Le Saux
Metta & Glyde
Nikolauss
Odette Hayas
Paul Denton
Ralphie B aka Midway
Robbie Seed
Symmetrik
Tastexperience
Xijaro & Pitch
Yoshi & Razner

Classic
Agnelli & Nelson
Lange presents Firewall
Oliver Lieb
The Thrillseekers
Ton TB aka Three Drives

ultra

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?