Made In Poland Festival powraca! Zupełnie nowa lokalizacja i aż dwa dni zabawy

W dniach 6 i 7 sierpnia na Scenie Letniej Stadionu Śląskiego nie zabraknie mocnego elektronicznego uderzenia podczas Made In Poland Festival.

sunrise

Polska scena muzyki elektronicznej jest naprawdę obfita w warte uwagi nazwiska, o czym mogliście przekonać się na naszych łamach już nieraz. Mogliście z pewnością też sprawdzić formę rodzimych artystów podczas organizowanych od 2014 roku imprez pod nazwą Made In Poland Festival. Wydarzenie rozpoczęło swoją historię w miejscowości Stare Olesno, gdzie event miał miejsce pięciokrotnie. Przez ten czas festiwal realizowany przez PMG Group ugruntował swoją pozycję jako miejsca, w którym popularnych polskich DJów nie brakuje.

W 2019 roku przyszedł czas na jednorazową (na ten moment) wizytę pod Kielcami, w Parku Bolmin. Tam za deckami zameldowali się między innymi DJ Kuba & Neitan, neeVald, Matys, Diabllo czy Adam de Great.

kalendarz

Natomiast w 2020 roku przyszła pandemia, więc dalsze pomysły zostały przeniesione na ten rok. I, jak się okazuje, było co przenosić – bowiem Made In Poland Festival powraca po przerwie w nowej formule i w nowym miejscu.

kalendarz

Duże zmiany

Dotychczas wydarzenia te były realizowane w formie jednodniowej, co w tym roku ulegnie zmianie. Tym razem muzyka elektroniczna prosto od rodzimych graczy popłynie w dwa dni – konkretnie 6 i 7 sierpnia. Miejsce także jest nowe – tym razem będzie to Chorzów i Scena Letnia Stadionu Śląskiego.

Wracając do nowej formuły – rozszerzenie imprezy do dwóch dni pozwoliło organizatorom także na podział lineup’u. Tym samym w piątek rządzić będzie house i techno, a w sobotę – mainstage’owa elektronika. Nie zabraknie oczywiście topowych postaci naszej polskiej sceny – ale do tego organizatorzy już chyba zdążyli przyzwyczaić. Poniżej znajdziecie pełny skład artystów Made In Poland Festival 2021.

sunrise

Made In Poland Festival 2021 – pełny lineup

piątek, 6 sierpnia
DUSS
neeVald
Daav One
Gigi
Matush
Malvee
Pequeno
DJ AlienX b2b Igo
Saxberry LIVE

sobota, 7 sierpnia
Blinders
DJ Kuba & Neitan
C-BooL
Adam de Great
Foothills
Driver
DJ Inox
Waveshock
KOFM

Powyższy skład zostanie zasilony jeszcze przez dwóch zwycięzców DJ contestu, na temat którego więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

kalendarz

kalendarz

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Warto w tym miejscu objaśnić kwestie bezpieczeństwa, z którymi wielu organizatorów imprez musi się w tym roku zmagać. Na Made In Poland Festival 2021 będzie to rozwiązane w następujący sposób:

W związku z nałożonymi ograniczeniami liczby uczestników wydarzenia, wynikającymi z  rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Organizator w celu zwiększenia dostępności i umożliwienia wzięcia udziału w wydarzeniu przez większą liczbę zainteresowanych osób, przygotował pulę biletów dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19.

Zakup biletu dla posiadaczy certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 jest równoznaczny z wyrażeniem woli okazania stosownego oświadczenia podczas wejścia na Teren Imprezy. Okazanie oświadczenia jest dobrowolne, jednak konieczne do skorzystania z zakupionego biletu.

Tym samym Organizator informuje, iż dostępne są bilety dla osób, które nie posiadają certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19 lub nie wyrażają woli okazywania oświadczenia o posiadaniu certyfikatu potwierdzającego zaszczepienie przeciw COVID-19, w liczbie 250 szt.

Bilety są już do nabycia – dwudniowy karnet kosztuje 79 zł, natomiast wejściówki na poszczególne dni odpowiednio 39 zł (piątek) i 49 zł (sobota). Zakupić je można pod tym linkiem.

sunrise

Aktualne informacje na temat imprezy będą pojawiać się na oficjalnym wydarzeniu na Facebook’u.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Made In Poland Festival 2021.


foto: Madshots

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?