kontakt

Coraz więcej w ostatnim czasie dzieje się na polskiej scenie eventowej. Promotorzy prześcigają się w dostarczaniu kolejnych pomysłów, które mają im pomóc w rozkręceniu się na nowo po pandemii. Ciekawe plany ma przykładowo agencja Follow The Step, która odpowiada za FEST Festival. Na wiosnę szykowany jest bowiem nowy event o nazwie MADE IN WWA. Powinien zainteresować on fanów rapu, choć setów DJskich też nie zabraknie.

Nowy rapowy festiwal

MADE IN WWA ma odbyć się w dniach 29 – 30 kwietnia 2022 roku w hali EXPO XXI w Warszawie. Z początku festiwal zaplanowany był na styczeń, ale z powodu sytuacji epidemiologicznej jest przeniesiony na wiosnę. Na evencie będą dwie główne sceny: Main i Fresh oraz trzecia dodatkowa Jager Stage (Strefa Jelenia).

Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze.

Skład wypełniony czołowymi aliasami

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w specjalnie przygotowanych warsztatach oraz panelach. Dodatkowo dla osób interesujących się modą organizatorzy zapowiedzieli market streetwearowy. Główną atrakcją będą jednak koncerty topowych postaci polskiego rapu, reprezentujących różne jego style. Poniżej znajdziecie dotychczas ogłoszone nazwiska, których lista jeszcze ulegnie poszerzeniu:

Piątek (29.04): Miły ATZ, Avi x Louis Villain, JWP/BC, White 2115, OIO, Janusz Walczuk, Kacperczyk, Oliwka Brazil, Smolasty, Dwa Sławy
Sobota (30.04): Malik Montana, Białas, Dziarma, ReTo, Barto Katt, Kaz Bałagane, Catchup x Hodak, Mięta, Tuzza, Zdechły Osa

Dodatkowo funkcjonować będzie scena Strefa Jelenia, na której dominować będą sety DJskie.

Może być komiksem przedstawiającym tekst „M9182 O WWA 29-30.04.2022 29-30.04 HALAEXPO XXI EXPO Strefa Jelenía 33SZCZEPAN FELIPE FLAME: PABLO x KRZYSZTOF POLAK JANIGUNZ PUNCHLINE so HARD SPISEK JEDNEGO Åw. BASS: MIŁY ATZ x PHUNK'ILL TYCJANA x DEEMZ TIX INFO MADEINWWA.COM”

Niecodzienna kolaboracja

Co ciekawe, merch dla festiwalu Made in WWA przygotowała marka streetwearowa – 2005 Global. Marka ta jest znana wśród znawców tematu z popularnych swego czasu czarnych bluz z kryształkami ułożonymi w kształcie liczby „2005″. Współpracowali oni z takimi artystami, jak Running Files, Jakub Owczarek czy Ralph Kamiński. Merch możecie sprawdzić pod tym linkiem. Dostępne do kupienia są koszulki, bluzy, czapki z daszkiem, skarpetki i turtlenecki.

Po ile bilety?

By wziąć udział w przynajmniej jednym dniu festiwalu, trzeba zapłacić 209 zł, natomiast karnet na dwa dni kosztuje 329 zł. Bilety możemy kupić pod tym linkiem. Z informacji dostępnych na stronie wynika, że aby dostać się na teren festiwalu, nie trzeba być osobą zaszczepioną.

kontakt