Malaa wystąpi w Warszawie lada dzień. Wiemy, kto wystąpi jako support

Już 4 lutego Malaa odwiedza Warszawę w ramach “Don Malaa Album Tour”. Właśnie poznaliśmy artystów, którzy wystąpią jako support.

dolaczdonas

Coraz większymi krokami zbliża się 4 lutego – czyli dzień, w którym Malaa wystąpi w naszym kraju w ramach europejskiej części swojej trasy koncertowej. Wydarzenie będzie mieć miejsce – jak już wspominaliśmy na naszych łamach – w stołecznej Pradze Centrum. Jednakże gwiazda wieczoru to nie wszystko – właśnie poznaliśmy skład supportu, który rozgrzeje publikę przed występem zamaskowanego twórcy i domknie całe wydarzenie.

Kto wystąpi jako support?

Organizatorzy imprezy, czyli agencja Follow The Step, postanowili postawić na polskie postaci. Tym samym jako support przed Francuzem wystąpią Mave i LOUD ABOUT US!. Zbitka tych dwóch aliasów zdarza się na eventach dość rzadko, więc tym bardziej warto będzie wbić do Pragi Centrum trochę wcześniej i wyjść trochę później.

Impreza coraz bliżej

Na ten moment nie znamy timetable wydarzenia – tym samym nie wiemy jeszcze, o której godzinie i jak długo zagra Malaa. Wiemy za to, że 4 lutego warto będzie zameldować się przy ulicy Szwedzkiej – szczególnie, że wyemitowane w sieci pełne nagrania setów z “Don Malaa Tour” zapowiadają naprawdę warte uwagi widowisko. Bilety wciąż są dostępne pod tym linkiem – w dostępnej na ten moment 4. puli kosztują one 120 zł.

dolaczdonas

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?