Już 1 lutego Malaa zagra w Holidays Orchowo. Oto szczegółowe informacje, w tym ceny biletów

Poznaliśmy więcej informacji na temat występu tajemniczego Malaa w klubie Holidays Orchowo. Znamy między innymi ceny biletów.

kalendarz

Już 1 lutego do Polski powróci król głębokich i mrocznych, bassowych brzmień – Malaa. Autor takich hitów jak “Notorious” czy “Prophercy” stanie za deckami Holidays Orchowo z okazji 25. urodzin klubu. Nietrudno nazwać ten booking strzałem w dziesiątkę – wszak zainteresowanie tym wydarzeniem jest naprawdę spore. Dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na imprezę mamy szczegółowe informacje, na czele z cenami biletów.

Ile kosztują bilety?

Z pewnością najważniejszą kwestią dla wszystkich będzie kwestia zakupu biletów. Te będzie można nabyć w cenie 50 zł. Jest więc całkiem rozsądnie, jak na tak mocny booking. Ważna kwestia – nie ma przedsprzedaży! Wejściówkę będzie można nabyć wyłącznie w kasie klubu, w dniu imprezy. Warto więc pojawić się w Orchowie z odpowiednim wyprzedzeniem.

kalendarz

Organizatorzy uprzedzili też, że wszyscy fani “bandyty”, którzy wezmą ze sobą charakterystyczne kominiarki, bez problemu zostaną z nimi wpuszczeni na imprezę. Szanujemy takie podejście!

ultra

Czego jeszcze możecie się spodziewać?

Impreza rozpocznie się o godzinie 20:00. Przewidywany na okolice godziny 1:00 występ członka kolektywu Pardon My French na scenie głównej nie będzie jedyną atrakcją. Na sali VIP zagra bowiem Bartes, zdobywca 35. miejsca w rankingu Polish DJs Chart. Jest jeszcze sala Dance – ale żeby nie było, że mama nie ostrzegała – zagra tam discopolowy zespół Daj To Głośniej.

Więcej informacji – między innymi te dotyczące transportu i noclegu – znajdziecie na stronie klubu.

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą sprawuje patronat medialny nad 25. urodzinami klubu Holidays Orchowo.

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?