Malaa zagra na 25. urodzinach Holidays Orchowo! Klubowa impreza roku?

Jeden z filarów labelu Confession powróci do Polski! Już 1 lutego będzie można go zobaczyć podczas 25. urodzin klubu Holidays Orchowo.

kalendarz

Sezon wielkich, open air’owych eventów już za nami! Przez najbliższe miesiące uwaga fanów dobrej tanecznej elektroniki będzie skupiona na klubach, których managerowie nie próżnują. W ostatnich miesiącach w naszym kraju pojawiło się już wiele mocnych nazwisk, chociażby w takich klubach, jak Energy 2000, XDemon, Explosion czy Holidays Orchowo. Zanosi się jednak na to, że ta ostatnia miejscówka może przebić swoimi bookningowymi planami resztę EDMowych imprezowni.

Malaa powraca do Polski!

Jak wspominaliśmy już na naszych łamach, orchowski klub z okazji dwudziestopięciolecia planuje remont sali głównej. Pierwsza impreza w odnowionych wnętrzach odbędzie się 25 grudnia – jednak najwięcej dziać się będzie 1 lutego 2020 roku. Tego właśnie dnia odbędzie się główna impreza urodzinowa, podczas której wystąpi Malaa.

kalendarz

Jak twierdzi Łukasz Głowacki, manager klubu, zrealizowanie takiego a nie innego bookingu było dość czasochłonne.

ultra

Dla nas ten booking był wielkim marzeniem od dawna. Rok temu rozpoczęliśmy już temat 25 urodzin, cel od początku był właśnie taki. Malaa i jego twórczość muzyczna najlepiej sprzedaje się na naszym parkiecie, więc nie mogliśmy zrobić naszym klubowiczom i sobie lepszego prezentu na 25 lecie.

Łukasz Głowacki – manager klubu Holidays Orchowo

W rozmowie z managerem Holidays Orchowo dowiedzieliśmy się również, że to nie koniec atrakcji przygotowanych z okazji tego ważnego momentu w historii klubu.

Impreza będzie to bez wątpienia najważniejsza w całej historii klubu. Szykujemy ogrom atrakcji, lecz to niech pozostanie niespodzianką. 25-lecie działalności to nie są po prostu „kolejne” urodziny, więc zadbaliśmy o występy i niespodzianki na każdej z sal. Wszystkie szczegółowe informacje podamy niebawem!

Łukasz Głowacki – manager klubu Holidays Orchowo

Informacje na temat sprzedaży biletów zostaną podane do publicznej wiadomości w przyszłym tygodniu. Wtedy poznacie ceny, rozpoczęcie sprzedaży oraz sposób, w jaki będziecie mogli nabyć wejściówkę.

kalendarz

Portal Shining Beats z dumą wspiera imprezę urodzinową Holidays Orchowo i już teraz życzy wszystkiego najlepszego!

kalendarz

Total
51
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?