Ferry Corsten rozpocznie wakacje w Poznaniu! Znamy pełny lineup Malta Garden Festival 2022

W pierwszą sobotę lipca na poznańskiej Malcie odbędzie się druga już edycja Malta Garden Festival. Główną gwiazdą będzie Ferry Corsten.

sunrise

Od lat mówi się, że Wielkopolska muzyką klubową stoi. Nie sposób z tymi opiniami się nie zgodzić – wszak właśnie w tym województwie (i to nie tylko w jego stolicy) nie brakuje miejsc i okazji do dobrej zabawy. I mowa tutaj zarówno o klubach, jak i o większych eventach czy festiwalach. Swoją cegiełkę do tego całokształtu ma wiele podmiotów czy agencji – jedną z nich jest chociażby Amazing Moments Creators, która na swoim koncie ma już kilkanaście imprez. Pierwsza z nich miała miejsce w 2018 roku w Poznaniu – Winter Music Festival przetarło szlaki dla kolejnych przedsięwzięć, na czele z wakacyjnym Malta Garden Festival.

Malta Garden Festival już po raz drugi

Pierwszy raz event ten odbył się w lipcu ubiegłego roku. Wówczas, na poznańskiej Malcie wystąpili między innymi Arctic Moon, DJ Kuba & Neitan, Indecent Noise, Matys, Nitrous Oxide, Robbie Seed oraz Skytech. Pierwsza edycja spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów tanecznej elektroniki – kontynuacja była więc już tylko kwestią potwierdzenia.

kalendarz

Malta Garden Festival 2022 odbędzie się na początku tegorocznych wakacji, dokładnie 2 lipca. Miejsce ulegnie jednak zmianie – Polanę Piknikową zastąpi bowiem Polana Harcerza, a więc miejsce, w którym podczas Dnia w Parku w roku 2009 wystąpił Armin van Buuren. Rozmach wydarzenia ma być zdecydowanie większy. Świadczy o tym przede wszystkim lineup, na którego czele stoi Ferry Corsten. Uznany w świecie trance’u Holender nie będzie jedynym reprezentantem zagranicy, który zaprezentuje się podczas imprezy.

kalendarz

Aż dwie sceny i 26 aliasy

Spośród 26 aliasów tworzących lineup, aż 9 jest spoza Polski. Większość z nich zobaczymy na dedykowanej muzyce trance scenie. Na scenie klubowej także będzie ciekawie – wystąpi na niej bowiem kilkunastu reprezentantów różnych odcieni sceny muzyki elektronicznej. Przed poznańską publicznością zaprezentuje się również czołówka rodzimego mainstreamowego EDMu – na czele z duetem DJ Kuba & Neitan oraz Blindersem i Skytechem, którzy po raz pierwszy w karierze zagrają seta b2b.

Lineup imprezy prezentuje się następująco:

sunrise

Club Stage
Bartes
Blinders b2b Skytech

CJ Stone
Clubbasse
Cyprex
DJ Killer
DJ Kuba & Neitan
Emdi b2b Arusha
Hazel
Insane
Matys
neeVald

Niels Van Gogh

Trance Stage
4 Strings
Andy Moor
Ferry Corsten

Jacob Peeker
Jase Thirlwall
Kolonie
Marcel Woods

Rafuss
Tiddey
Tymo White
Stoneface & Terminal

Będzie też after party

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 13:00 – 01:00. Jeśli jednak komuś dobrej zabawy będzie mało, to pozostaje after party w znanym bywalcom imprez z serii We Love Trance klubie 2 Progi. Zagrają artyści z lineup’u dziennej imprezy – 4 Strings, Arusha, Insane, Jase Thirlwall, Kolonie, Marcel Woods i Matys.

kalendarz

kalendarz

Bilety na obydwie imprezy są już w sprzedaży. Wejściówki na główne wydarzenie (pod tym linkiem) oraz after party (pod tym linkiem) kosztują po 89 zł. Osoby, które zakupiły bilet na dzienną część eventu otrzymają kod rabatowy, który będzie można użyć przy kupnie wejściówki na after party.

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym Malta Garden Festival 2022.

sunrise


foto: Hiczek

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?