Mamy 100 tysięcy obserwujących na TikToku. DZIĘKUJEMY! 🧡

Jak do tego doszło, nie wiemy – ale i tak bardzo się cieszymy. Konto Shining Beats na TikToku obserwuje już 100 tysięcy osób!

kalendarz

Od dłuższego czasu jest nam bliska maksyma “Muzyka elektroniczna. I nie tylko“. I choć od września mamy już nowy slogan, to w dalszym ciągu mocno trzymamy się tego podejścia do naszego działania jako Shining Beats. Dość mocno wybrzmiewającym w ostatnim czasie dowodem na to jest to, co robimy na platformie TikTok. Pierwsze ruchy robiliśmy tam już w 2021 roku, ale dopiero pod koniec sierpnia roku kolejnego ruszyliśmy z tym tematem na poważnie.

Jest wysoko

Pierwszy miesiąc był naprawdę konkretny – w samym tylko wrześniu nasze materiały oglądały się niemal 4 miliony razy. Przełożyło się to także na ponad 30 tysięcy osób, które zaczęły obserwować nasz profil. Kolejne miesiące to między innymi kolejne muzyczne tematy, pierwszy film z ponad milionem wyświetleń (już niedostępny, ale będzie reupload) oraz walka z algorytmem, który nie zawsze działał po naszej myśli.

kalendarz

@shiningbeats Czy wasze buty do tańca są gotowe? #hity #karnawał #party #impreza #house #frenchtouch #edm #electro #fyp #viral #shiningbeats #dc ♬ dźwięk oryginalny – Shining Beats

Rok 2023 – a konkretnie jego początek – to z kolei nasz rekordowy czas, z ponad 5 milionami wyświetleń filmów (z czego 2 miliony w ostatnim tygodniu), prawie 400 tysiącami polubień i niemal 16 tysiącami udostępnień. Jest jeszcze jeden aspekt, który cieszy nas wyjątkowo – a jest nim liczba obserwujących, która w nocy z 1 na 2 lutego przebiła okrągłą sumę 100 tysięcy.

ultra

Dziękujemy!

Już teraz widzimy w statystykach samej strony internetowej, że rozwój na TikToku przynosi większe zainteresowanie naszymi innymi treściami. Z każdym kolejnym miesiącem notujemy coraz większe przyrosty liczby czytelników, powoli dorównujące wynikom z miesięcy wakacyjnych, które – z racji festiwali – zawsze były u nas najmocniejsze.

Ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy obserwują nas na TikToku i nie tylko – Wasza obecność daje nam motywację do robienia tego, co robimy! A jeśli jeszcze nie ma Was na naszym TikToku, to pod tym linkiem możecie to nadrobić.

kalendarz

@shiningbeats Czas na raport z radia! #muzyka #polskamuzyka #ranking #top10 #pop #edm #dance #radio #airplay #rmffm #radioeska #radiozet #hity #shiningbeats ♬ dźwięk oryginalny – Shining Beats

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?