Mannequin Records kończy 15 lat. Z tej okazji już w tę sobotę w Pradze Centrum ikona klubu Berghain

Alessandro Adriani i Marcel Dettmann bedą nadawać rytm polskiej odsłonie 15. urodzin labelu Mannequin Records.

2sher

Ci, którzy bacznie śledzą bardziej undergroundowe brzmienia, z pewnością znają lub przynajmniej kojarzą Mannequin Records. Jest to na tyle duża marka na scenie techno – choć wielu może sobie z tego nie zdawać sprawy – że jej 15. urodziny stały się międzynarodową trasą obejmującą wiele ciekawych klubowych miejscówek. Label świętował już między innymi w berlińskim Tresorze, na Amsterdam Dance Event, w nowojorskim BNCC oraz paryskim La Station. W tym gronie jest także Warszawa – a konkretnie Praga Centrum, gdzie już 9 grudnia uznana wytwórnia będzie rozkręcać swoją imprezę.

Doborowa obsada

Za deckami przy ulicy Szwedzkiej zamelduje się mózg operacyjny Mannequin Records, czyli Alessandro Adriani. Mieszkający w Berlinie Włoch jest znany w głównej mierze ze swojego selektywnego i zajmującego z pewnością wiele czasu procesu szukania nowej muzyki i inspiracji. Jego domeną są techowe i deepowe brzmienia, których na pewno nie zabraknie 9 grudnia w stolicy.

emuze.me

Gwiazdą wieczoru będzie Marcel Dettmann, którego śmiało można uznać jedną z ważniejszych person w europejskim techno. Na co dzień można go usłyszeć w kultowym berlińskim klubie Berghain, ale jego selekcji można posłuchać na całym świecie. W Polsce dawno go nie było, ale już w ten weekend zaległości zostaną nadrobione. A jest co nadrabiać – pod koniec 2022 roku Niemiec wydał nakładem Dekmantel Records studyjny album zatytułowany “Fear Of Programming”.

Oprócz dwóch głównych postaci, przed stołeczną publicznością zaprezentują się także Tasha Safari, Elena Sizova oraz Dtekk. Impreza startuje 9 grudnia o godzinie 23:00. Bilety z drugiej puli w cenie 125 zł możecie znaleźć w bileterii Biletomat.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?